Kozmela.com

MATRİKS İLAÇ

Matriks İlaç markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Matriks İlaç

2009 senesinde kurulan Matriks İlaç %100 yerli sermaye temellidir. Hem üretici hem de ithalatçı firmalara satış ve pazarlama kanalında destek sağlamaktadır. 2012 senesine gelindiğinde firma kendi ürünlerine yatırım yapmaya başlamıştır. Bu anlamda hem büyümeye hem de gelişmeye devam etmektedir. Firma başta eklem ve denge bozuklukları olmak üzere genel sağlığın destekçisi ürünler sunmakta ve insanların yaşam kalitesini artırmaya yardımcı ürünler sunmaktadır.

Matriks İlaç, hızla değişen ve gelişen ilaç sektöründe alanında uzman kadrosu ile ayak uydurmakta ve hedefini her geçen gün ileriye taşımaktadır. Kalitesinden ödün vermeden insana saygı çerçevesinde, modern gelişmelere ayak uydurarak hedeflerine başarı ile ulaşmayı kendisine ilk edinmiştir. Firma, daha verimli ve daha parlak bir gelecek hedeflemekte olup bunu her daim insanı merkezine alarak yapmaktadır.

Firmanın farklı içeriklere sahip takviye gıda çeşitleri bulunuyor. Bu takviye gıda çeşitleri vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerin sağlanmasına yardımcı olmaktadır. C vitamini takviyesi, vücudun depolayamadığı C vitaminin bünyeye sağlar. Suda eriyen bir vitamin olduğundan vücutta depolanma gibi bir durum söz konusu olmaz.

C vitamini normal gıdalar ile alınabilir. C vitamini portakal, lahana, ıspanak, biber, brokoli, kivi ve çilek gibi gıdalarda bulunur. Ancak C vitamini depolanmadığından takviye gıda ile vitamin takviyesi yapılabilir. Ayrıca çinko ve kara mürver gibi destekleyici içerikler de yine takviye gıdalarda yer alıyor. Passiflora, kediotu ekstraktı gibi içeriklerle güçlendirilmiş takviye gıda çeşitleri de bulunuyor.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun