Kozmela.com

MATRİX

Matrix Saç Bakım Ürünleri

1980 yılında Amerikalı Arnie Miller tarafından kurulan Matrix, saç bakımınızda profesyonel dokunuş sağlar. Amerika’da ileri düzey teknolojilerle geliştirilen ürünler arasında boya, şekillendirici ürünler ve bakım ürünleri yer almaktadır. Farklı ürün serileri ile her saç tipine ve rengine özel olarak geliştirilen ürün serileri bulunmaktadır. Matrix bakım serilerini inceleyerek ihtiyacınız olan saç ürününü seçebilir, saçlarınızda mükemmel bakım sağlayabilirsiniz.
Matrix Şampuan Çeşitleri 
Matrix şampuanların en çok tercih edilenlerinin başında Matrix Silver şampuan gelmektedir. Beyaz ve açık renkli saçlar için tasarlanmıştır. Saç renginizi daha uzun süre kullanmanıza yardımcı olurken saçlarda oluşan sararmaları önlemek ve gidermek için formüle edilmiştir. Matrix silver serisi içerisinde saç bakım kremi de bulunmaktadır. Şampuan ve saç bakım kremi kullanarak saç bakımınızı tamamlayabilirsiniz.
Matrix şampuanlar arasında yıpranmış saçlar için geliştirilen kırmızı şampuan da tüketiciler arasında oldukça popülerdir. Saçlarınızın güçlenmesine yardımcı olan ürün ile saçlarınızı eski haline döndürebilirsiniz.
Matrix Profesyonel saç bakım ürünleri Kozmela’da. Tek tıkla uygun fiyat avantajlarından yararlanarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Matrix
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun