Kozmela.com

MATRİX BİOLAGE

Matrix Biolage markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Matrix Biolage

Amerika’nın popüler kuaförlerinden olan Arnie Miller tarafından 1980 yılında oluşturulan Matrix Biolage markası çeşitli saç sorunlarına yönelik çözüm içeren ürün serileri sunuyor. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka saç bakım ürünleri, boya, saç şekillendirici ürünler ve saç güçlendiren ürünler formüle ederek kullanıcılar ile buluşturuyor.

Her saç tipine özel farklı ürünler geliştiren marka saçlara sağlıklı bir görünüm kazandırmayı ve saç sorunları ile mücadele etmeyi hedefliyor. Ürünler saçı besleyen ve onaran formüller kullanılarak hazırlandığından ekstra bir saç bakımı işlemine gerek kalmıyor. Matrix Oil Wonders serisi şampuan ve saç bakım yağından oluşuyor. Saçlara doğal bir parlaklık kazandırmak için ideal bir tercih olabilir.

Saçlarınızı yıkarken aynı zamanda bakım da yapmak isterseniz Matrix Biolage Aminexil Şampuan tercih edilebilir. Hoş ve fresh bir kokuya sahip olan şampuan her saç tipine uygun. Markanın ürün çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve hemen satın alabilirsiniz.
 

Matrix Biolage
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun