Kozmela.com

MAX IMMUN

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Max Immun Kapsül

Bitkisel gıda takviyesi olan Max Immun Beta Glukan Ginseng, Santasya İlaç tarafından üretilmektedir. Santasya İlaç 2010 tarihinde beşeri tıbbi ürünler ve OTC alanında faaliyet gösterme amacıyla kurulmuştur. Kurulma amacı ülke ve dünya insanlarına kaliteli ve güvenilir ürünler sunarak daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri adına destek vermektir. Bunun yanında misyonu ise insan sağlığına hizmet etmek sureti ile hem milli gelire hem de hem de istihdama katkı sağlamaktır.

Hedefinde yüksek kalitede yerli, yeni form ürünler üreterek hızlı büyüyen, Pazar payını artıran bir firma olmak vardır. Ürün gamında gıda takviyeleri, tıbbi medikal cihazlar ve kozmetik ürünler bulunmaktadır. İhracat yaptığı ülkeler arasında Kosova, Arnavutluk, Libya, Ürdün, Irak, Azerbaycan, Kuveyt, Suudi Arabistan, Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri bulunmaktadır.  

Max Immun 40 Kapsül

Max Immun hem şurup hem de kapsül olarak sunulan gıda takviyesidir. Şurup formu çocukların tüketimine uygun şekilde üretilirken kapsül formu yetişkinlerin tüketimine uygun şekilde üretilmektedir. Max Immun 40 Kapsül içeriğinde Beta-glukan, ginkgo biloba, mürver, ginseng ve multivitamin ham maddeleri ile formüle edilmiş olan gıda takviyesidir. Bu içerik ile vücut direncini artırma ve bağışıklık sistemini destekleme hedeflenmektedir.

Formüle edildiği doğal özlerden bir tanesi olan Beta Glukan kolesterol seviyesinin düşmesine yardımcı olur. Kalp sağlığını destekler, Kan şeker seviyelerinin düzenlenmesine katkı sağlar, bağışıklık sisteminin uyarılmasına yardımcı olarak vücudun dışarıdan gelecek tehlikelere, bakteri ve virüslere karşı direncini artırmaya yardımcı olur.

Eski bir bitki olan ve geçmişi 150 yıl öncesine dayanan ginkgo biloba ise dolaşım ve kalp sağlığının korunmasına yardımcı olabilir. Psikiyatrik bozukluk belirtilerinin azalmasına destek verebilir. Beyin fonksiyonlarının gelişmesine yardımcı olabilir. Göz sağlığını destekleyebilir ve migren, baş ağrısı gibi durumlarda normal tedavinin yanında tüketilerek azalmasına yardımcı olabilir. PMS belirtilerinin azalmasına yardımcı olabilir.   

Çin tıbbında yüzyıllardır kullanılan ve insan vücuduna verdiği destek ile bilinen ginseng ise yine Max Immun takviye gıda içerisinde formüle edilmiştir. Faydaları arasında beyin fonksiyonlarının etkinliğini artırabilir, bağışıklık sisteminin güçlenmesine katkı sağlayabilir, hücre sağlığını korumaya destek verebilir. Kişinin yorgunluğunu almaya yardımcı olurken enerji sağlanmasına destek verir. İnsülin üretiminin ve hücrelerde kan şekeri alımının artmasına destek verebilir.

Daha pek çok faydalı bitki özü ile formüle edilmiş olan Max Immun Beta Glukan Ginseng İçeren Takviye Edici Gıda 40 Kapsül kolay kullanımı ve destekleyici etkisi ile yetişkinlerin pek çok ihtiyacına cevap verebilir.

Max Immun Fiyat

Her ne kadar Max Immun şurup ve kapsül farklı formlarda olsa ve farklı fiyatlarla sunulabilse de genellikle insanlara uygun fiyat seçenekleri ile ulaşabilmektedir. Farklı ödeme seçenekleri ve uygun indirimler sayesinde Max Immun’u dileyen herkes kolay bir şekilde alıp kullanabiliyor. Özellikle yoğun ve etkili doğal içeriği düşünüldüğünde fiyat konusunda gayet uygun bir politika izlendiği görülebilir. Max Immun Beta Glukan Ginseng İçeren Takviye Edici Gıda 40 Kapsül’ü en uygun seçenekle Kozmela üzerinden anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun