Kozmela.com

MAXİDAY

MaxiDay

2006 senesinde tamamen yerli sermaye ile kurulmuş olan Koç İlaç, içerisinde yer aldığı sektörde kalıcı ve güvenilir bir firma olmak üzere faaliyetlerine başlamıştır. Kurucularının sağlık sektöründeki tecrübeleri, ekiplerindeki uzmanlar sektörde kısa sürede öne çıkmaları adına etkili olmuştur. Ayrıca firmanın inovasyona verdiği önem, yenilikçi politikaları ilerideki atılımlarının da şekillenmesine yardımcı olmaktadır.

Koç İlaç, 5 yabancı ve 15 yerli firmaya üretim hizmeti sağlamaktadır. Yurtdışında üretim hizmeti sağladığı ülkeler arasında Irak, Kosova, Azerbaycan ve Afganistan başta olmak üzere pek çok ihracat ilişkileri bulunmaktadır. Bu anlamda ülke ekonomisine ciddi bir katkı sağlamakta olan bir üretici firmadır. Kurulum aşamasında önce insan ilkesini benimsemiş ve bu ilkesinden taviz vermeden yoluna devam eden Koç İlaç günümüzün sektördeki öne çıkan firmalarından bir tanesidir.

Sadece Türkiye’de değil, dünya genelince enerjik ekibi ile yaptığı çalışmalarla kendisini geliştirmekte olan firma yerli ve milli bir kimlik ile dünya genelinde bir örnek olmak istemektedir. 2006 senesinden beri kendi pazarında hızla ilerleyen ilaç firmaları arasında yer almayı hedefleyen firma teknolojik gelişmelerden de en iyi şekilde faydalanmakta ve personel eğitimleri ile insana en iyi şekilde faydayı sağlamayı amaçlamaktadır.

Maxi Day C Vitamini faydaları

Her insan günlük olarak tükettiği gıdalardan gerekli vitamin, mineral ve farklı yararlı bileşenleri almaktadır. Ancak bazı durumlarda bu vitaminler yeterli miktarda sağlanamayabilir. Bu gibi durumlarda ise takviye gıda dediğimiz destekleyici gıdalar kullanılabilir. Takviye edici gıdalar normal gıdanın yerine geçmemekle beraber ilaç da değildir. Sadece normal besinleri desteklemesi amacı ile kullanılmaktadır. Her bir takviye gıdanın içeriği farklı olabilmekle beraber bazıları multivitamin dediğimiz birden fazla vitamin ve minerali içeren gıdalar olabilir. İhtiyaca uygun şekilde alınacak takviye gıda ile vitamin desteği sağlanabilir.

C vitamini insan için oldukça önemli bir vitamindir. C vitamini suda çözünen bir vitamin olduğundan vücutta depolanamaz. Bu sebeple dışarıdan sürekli C vitamini alınmalıdır. Pek çok meyve ve sebze C vitamini açısından zengindir. Gıdalarla yeteri kadar sağlanamayan C vitamini ise takviye gıda çeşitleri ile desteklenebilir. Standart beslenme alışkanlığının yanında Maxiday C vitamini alınabilir. Maxiday takviye gıda ürünlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun