Kozmela.com

MAYBELLİNE KAŞ ÜRÜNLERİ

Maybelline Kaş Ürünleri listesinde 23 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Maybelline Kaş Ürünleri

Makyaj ürünleri konusunda kalitesi ile daima farkını göstermiş olan Maybelline, kaş farı, kalemi, maskarası gibi ürünlerde göz bölgesinin çok daha kusursuz, aydınlık ve dikkat çekici olmasına yardımcı oluyor. Belirgin, kusursuz bir kaş görünümü için birbirinden farklı ürün sunan Maybelline günlük makyaj ihtiyacına yönelik ürünler sunuyor. Makyaj yaparken yüz bölgesinde dikkatleri üzerine çeken birtakım bölgeler vardır. Göz bölgesi bunun başında geldiği için hem çevresi hem de kaş adına gerekli bakımı sağlamak gerekir. Maybelline kaş makyaj ürünleri ise bunu en iyi şekilde karşılamaktadır.

Maybelline Kaş Farı

Maybeline’ın kaş makyajı için sunduğu ürünlerden bir tanesi de kaş farıdır. Kaş farlarının kullanım amacı kaşlar arasındaki boşlukları en iyi şekilde kapatmaktır. Bu sayede kaşların bir bütün olarak görünmesini sağlamaktadır. Kaş farları kaş ve çevresinin daha pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Kaş farı kaşların hem daha dolgun hem daha belirgin olmasına yardımcı olan özel bir üründür. Farklı renk tonlarına sahip olan Maybeline kaş farları her zevke hitap edecek çeşitlilikte sunulmaktadır. 

Maybelline Kaş Kalemi

Kaş uygulamasında en çok kullanılan makyaj malzemesi kaş kalemidir. Çift taraflı kaş kalemi kaşları hem daha çok belirginleştirmek hem de şekillendirmek için kullanılan ideal bir üründür. Kaş kalemleri dolgun bir kaş görünümü elde etmek için kullanılmaktadır. Kaşlar ne kadar belirgin olursa gözler de o kadar öne çıkmaktadır. Kalemin sabitleyici ucu kaşları en iyi şekilde şekillendirirken far ucu ile boşlukları rahat bir şekilde doldurmak mümkündür. Burada seçilecek ton ise kişinin makyaj zevkine kalmış bir durumdur. İster açık ister koyu ister orta tonlarda kaş kalemi kullanmak mümkündür.

Maybelline Kaş Maskarası

Maybelline markasının kaş makyajı adına sunduğu bir diğer ürün kaş maskarasıdır. Kaş maskarasının amacı kaşları sabitlemek ve doğal bir görünüm kazandırmaktır. Özellikle kaşları sürekli düşen kişiler çok daha fazla kullanmayı tercih etmektedir. Kaş maskarası ile düşen kirpikleri yukarı doğru sabitlemek mümkün olmaktadır. Kaş maskarası kaşları uzun olup kısaltmak istemeyen, kaşları kısa olup belirginleştirmek isteyen, gün içerisinde kaşlarının her daim havalı ve güzel görünmesini isteyenler için idealdir.

Maybelline kaş makyajı ailesi içerisinde yer alan kaş kalemi, kaş maskarası, kaş farı gibi ürünlerin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir, karşılaştırabilirsiniz. Uygun fiyat avantajları ile sizlere sunulan Maybelline makyaj malzemelerini Türkiye’nin neresinde olursanız olun tek bir tıklama ile Kozmela üzerinden anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun