Kozmela.com

Meridol

Ağız bakım ürünlerindeki kalitesi ile bilinen Meridol 1806 yılında İngiliz göçmen William Colgate tarafından Amerika'da kurulmuştur. Şu anda Colgate Palmolive şirketi bünyesindeki diş macunu, ağız bakım suyu ve diş fırçası gibi ürünler sunmaktadır. Diş ve ağız sağlığı için ürettiği ürünler küçük büyük herkesin rahatlıkla kullanabileceği niteliktedir. Hem diş hem de ağız sağlığını korunmasına yönelik içeriği yoğun ürünler sunmaktadır. Meridol diş bakım ürünleri diş eti sorunlarına yönelik bakım yapmak isteyen kişiler için özel olarak geliştirilmiştir.

Meridol diş macunu fırçalama sonrasında dişlerde kalan plak kalıntılarını ortadan kaldırmakla beraber yeni oluşumların önüne geçmeye de yardımcı olmaktadır. Sadece diş değil diş eti problemlerinin de önüne geçmeye yardımcı olur. Diş çürüklerini engellemeye yardımcı olan diş macunu çocukların kullanımına da uygundur. Diş macunu çeşitleri SLS gibi maddeler içermemektedir. Bu sebeple küçük büyük herkes güven içerisinde kullanabilmektedir.

Markanın diş fırçaları ise mikro kıllara sahiptir. Bu sayede hem esnek hem de yumuşak bir yapıdadır. Bu anlamda diş etlerine nazik davranmaktadır. Ağrılı diş etleri söz konusu ise hafif yapısı sayesinde zarar vermeden temizlemeye yardımcı olur. Küçük fırça başlığı vardır ve bu sayede ağız içerisinde tüm bölgelere kolay bir şekilde ulaşmaya imkân sağlar. Ergonomik bir sapı vardır ve bu sayede rahat bir tutuş sağlar.

Mikro ince ve aynı zamanda yumuşak uçlu kıllar hem diş hem de diş etinin nazik bir şekilde temizlenmesine yardımcıdır. Dental plağın yoğun bir şekilde biriktiği, diş eti sorunlarının başladığı alanları detaylı bir şekilde temizlemeye yardımcı olur. Diş fırçasının eşsiz temizleme performansı klinik çalışmalarla kanıtlanmış olup bu anlamda güvenilirliği de kanıtlanmıştır. Meridol’un iki farklı diş fırçası bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi yumuşaktır ve diş eti problemi yaşayan kişiler için idealdir. Orta seviyedeki diş fırçası ise dişlerde daha sıkı bir temizlik hissi ve koruma sağlar.

Alkol içermeyen Meridol ağız bakım suyu ise diş plağı oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Rutin dış fırçalama seansları ile birlikte günde iki kez kullanıldığı takdirde etkisini en iyi şekilde göstermektedir. Gargara yapıldığında ağız içerisinde anında hijyen sağlamaya yardımcı olur.

Meridol diş bakım ürünlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun