Kozmela.com

Miraderm

2014 senesinde Esmira Sağlık olarak kurulan firma kurulduğu günden bugüne sağlık ve kozmetik ürünleri ile sektörde faaliyetlerine devam etmektedir. Firmanın amacı Türkiye’de insanları nitelikli ve kaliteli ürünlerle buluşturmaktır. Bunun için güçlü, vizyoner ve enerjik yapısı ve sistemi ile çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir.

Biz İnsanın Her şeyden Önce Geldiğine İnanıyoruz" mottosu ile yola çıkan firma için müşteri memnuniyeti ilk sırada yer almaktadır. Sağlık sektöründe yüksek standartlı ürünleri ile yer alan firma büyük ve köklü istihdam ortamları oluşturmaya katkı sağlamaktadır. Firma içerisinde genç, dinamik ve hedef odaklı pazarlama ve satış kadrosu bulunmaktadır. Daha sağlıklı bir toplum ve daha sağlıklı bir dünya misyonunu benimseyen firma kaliteli, güvenilir ve üstün hizmet anlayışı ile hareket etmektedir.

Miraderm Nedir?

Özellikle günümüzde yaşam şartları, stres, yeterli derecede beslenememe, genetik nedenler sebebi ile insan bünyesi ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri yeterli seviyelerde alamayabiliyor. Özellikle bazı vitaminlerin insan vücudunda depolanmadığı düşünüldüğünde bazı durumlarda bu vitaminleri takviye şeklinde almak gerekebilmektedir. Özellikle mevsim geçişlerinde insan bağışıklık sistemi zayıflayabiliyor ve dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı savunmasız kalabiliyor. Bağışıklık sistemini güçlendirmek için insan vücudunun ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerin takviye edilmesi gerekebilir.

Normal şartlarda normal besinler ile bu bileşenleri almak mümkündür. Ancak bazı durumlarda normal gıda alımı ile yeterli düzeyde vitamin depolanması yapılamaz. Bu nedenle normal besinlere ek dışarıdan takviye gıda alımı gerekebilmektedir. Miraderm takviye gıda ürünleri insan vücudunun ihtiyaç duyduğu birtakım vitamin ve mineralleri sağlama adına destek olur. Elbette bu ürünler normal gıda yerine geçmez ve ilaç statüsünde değildir. Bu tip takviye ürünler normal besinleri desteklemek amacı ile kullanılabilir. 

Miraderm C Vitamini

C vitamini insan vücudu tarafından depolanamayan vitaminler grubundadır. Bu nedenle normal besinlerle alınan C vitamini vücut yeteri kadar alır ve gerisini dışarı atar. Bu sebeple yetersiz geldiği noktalarda C vitamini takviyesi alınabilir. Miraderm markasının hem kara mürver hem de C vitamini takviye gıda ürünleri bulunuyor. Günde 1 kez kullanılacak takviye gıda ile normal gıdaların sağladığı C vitaminine destek sağlamak mümkün olabilmektedir. Vitamin eksikliklerinde takviye olarak kullanılmaktadır.

Miraderm takviye gıda çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun