Kozmela.com

MOCHİ

Mochi markasında 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Mochi Pompa

Göğüs pompası üreten Hiksan Teknoloji Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Mochi altında ürettiği ürünler ile bu konuda ülkenin önde gelen firmalarından bir tanesidir. Mochi, annelerin hayatını kolaylaştıran ürünler ile bu konuda farklılık yaratmayı hedef edinmiştir. Mochi göğüs pompası emzirme esnasında diğer göğüsten sütü sağar. Ya da manuel şekilde göğüsteki sütü boşaltmaya yardımcı olur. Bu aparatın en güzel tarafı kullanırken sürekli pompayı tutmaya gerek kalmamasıdır. Sadece annenin arkasına yaslanması yeterlidir.

Mochi göğüs pompasını kullanırken sadece sıkmak yeterlidir. Göğüs ucunu ortalayarak yerleştirmek ve sonrasında bırakmak yeterli olmaktadır. Mochi göğüs pompası tek parçalı bir yapıya sahiptir. Bu sebeple kullanımı ekstra bir efor gerektirmez. Sessiz, can yakmayan, rahat ve konforlu bir kullanım deneyimi Mochi göğüs pompasını kullanmak yeterlidir. Üstelik kullandıktan sonra hiçbir efor sarf etmeden rahatlıkla temizlemek mümkündür.

Mochi Süt Pompası

Bebeği emzirmeye başlarken ilk olarak sütü sağmak için nasıl bir göğüs pompası seçileceği oldukça önemlidir. Pek çok farklı tipte ve özellikte göğüs pompası bulmak mümkündür. Mochi, göğüs pompası kararı verirken annelere oldukça kolaylık sağlıyor. Mochi’nin elle çalışan ve gayet pratik olan göğüs pompaları hem ekonomik hem de pratik olarak öne çıkıyor. Bebekleri düzenli olarak emziren anneler manuel tipte göğüs pompalarını kullanabiliyorlar. Mochi göğüs pompası hafif, küçük ve rahat taşınabilecek türdedir. Bu tip pompalar elektrikli olmadığından ses çıkarmazlar. Elektrik kaynağı bulma ya da ses gibi sorunlar söz konusu olmaz.

Bu tip pompalar sessiz çalışan cihazlardır. Bazı kadınlar tercih ettikleri manuel pompalarda kullanırken ellerinin ağrıdığından şikâyet edebiliyorlar. Sağma kolunun ergonomik bir tasarımda olması son derece önemlidir. Mochi göğüs pompaları oldukça pratik yapısıyla kullanırken ekstra efor sarf etmeye gerek bırakmaz. 2 fazlı teknoloji ile üretilmiş olan Mochi göğüs pompaları mutlaka annelerin göz atması gereken cihazlardır.

Bu pratik cihaz bebeğin doğal emiş ritmini bozmamak açısından ve sütün daha kolay gelmesi adına uyarı fazı bulundurur. Bu fazda hem hızlı hem de düşük vakumlu çekim yapılabilmektedir. Süt gelmeye başladıktan sonra sağım fazına geçip süt boşaltılmaya başlanmaktadır. Bununla beraber kullanılacak pompanın süt toplama şişesinde süt saklanabilmektedir. İhtiyaç halinde bu şişe bebeği besleme adına biberon olarak kullanılabilmektedir.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun