Kozmela.com

Molped

1999 yılında pazara giren Molped, Hayat Kimya firmasının markasıdır. Molped, regl döneminde güvenle kullanabileceğiniz Ultra ve Kalın hijyenik pedler ve kişisel bakım kullanım amacına uygun Günlük Ped ürünleri ile kadın tüketiciler ile buluşmaktadır.
?Molped, hijyenik ped kategorisinde ilkleri yaratan bir markadır. 2004 yılında Molped Daily Care günlük pedleri, 2005 yılında Molped Daily Care Light günlük pedleri lanse etti. 2007 yılında, tüketicilerine tekli çanta paketlerinde günlük ped çeşidi sunan ilk marka oldu ve “günlük pedi poşette taşıma devrine” son verdi.?
2008 yılında; Ultra kategorisinde çamaşırın daha rahat kavranmasını sağlayan 3 kanatlı Molped Ultra Gece pedleri tüketici ile buluştu ve kadınların regl dönemlerinde, gecelerini güvenle geçmesini sağladı. 2009 yılına gelindiğinde Molped Daily Care Ultra Light pedleri ürün gamına ekleyerek kadınlara 3 farklı incelikte günlük ped alternatifi sunan ilk marka oldu.

2016’ya geldiğimizde; Molped, en yakın arkadaşların hikayelerinden ilham aldı ve Molped Ultra ürün ailesini yeniledi. ‘’Dünya Tek, Biz İkimiz’’ sloganı ile yola çıkan Molped, önümüzdeki yıllarda da kadınlara en yakın arkadaşları kadar yakın olup, her an onların yanında olmaya devam edecek.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun