Kozmela.com

Mom's Green

2013 senesinde bir çevre mühendisi olan Işık Kırgız tarafından tamamen yerli sermaye ile kurulmuş bir firma olan Mom’s Green, bitkisel temizlik ve organik kişisel bakım ürünleri ile insanların bu alandaki ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermektedir. Üretim tesisleri Vegan Society ve Ecocert Cosmos Organic tarafından düzenli olarak denetlenen marka ürün kalitesinden taviz vermeden, tüketici memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmektedir. 

Mom’s Green Yeşil Anne

İnsanların sağlığını her şeyin üstünde tutan markanın tüm ürünleri ekolojik içeriklere sahiptir. Üretim tesisleri yeni nesil teknolojiye uygun olarak donatılmış olan firmanın ürünleri yüksek performans sergilemektedir. Bu anlamda insanların ihtiyacının maksimumda karşılaması hedeflenmektedir. Markanın ürün yelpazesi oldukça geniştir. Bebek şampuanından bitkisel çok amaçlı spreye, duş jelinden çamaşır yumuşatıcısına kadar ihtiyacı karşılamaya yönelik pek çok ürün sunmaktadır.     

Uluslararası kurum ve kuruluşlardan onaylı organik içerikli ürünleri ile insanlara her daim güven vermiş olan firma insanların temizlik alanındaki işlerini çok daha kolay bir hale getirmektedir. Bulaşık ve çamaşır makinesi deterjanı ile insanların günlük temizlik ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan marka bebek ürünleri ile annelerin en büyük yardımcısıdır.  

Çamaşır lekelerin kolay, zahmetsiz bir şekilde çıkarmaya yardımcı markanın çamaşır deterjanı çamaşırlara zarar vermez, pırıl pırıl yapar ve renklerini en iyi şekilde korur. Mutfaklarda biriken dağ gibi bulaşıklar ise bulaşık makinesi için özel olarak geliştirilmiş Mom’s Green bulaşık deterjanı ile kolay bir şekilde temizlenebilmektedir. Marka ürünlerinde bitkisel ve organik içerikler kullanmaktadır. Mom’s Green hem doğa hem de insan dostu ürünleri ile dikkat çekmektedir.

Doğal ve etkili formülleri ile Mom’s Green ürünleri etkili bir temizliğin yanı sıra bitkisel mis kokuları ile de duyulara hitap etmektedir. Özellikle kullanıcıları rahatsız etmeyen kır çiçeği, lavanta ve Hindistan cevizi kokuları ile ürünlerini formüle etmektedir.

Doğal İçeriklere Sahip Mom’s Green Ürünleri

Mom’s Green ürünleri üretim aşamasında pek çok testten geçmektedir. Ürünlerinin hepsinin kullanım alanı birbirinden farklı olduğu için farklı testlerden geçirilerek son kullanıcıya ulaşana kadar etkisi kanıtlanmaktadır. Mom’s Green ürünlerinde hiçbir şekilde fosfat, amonyak, klor, paraben ya da SLES gibi kimyasal içeriklere yer verilmemektedir. Ayrıca ürünlerin ambalajları da doğa dostu, geri dönüştürülebilir niteliktedir. Ayrıca ürünler hiçbir şekilde hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. 

Bitkisel esans, doğal yağlarla üretilen ürünler içeriğinde sentetik parfüm bulunmamaktadır. Mom’s Green ekolojik ürünleri aile boyu kullanıma uygun şekilde üretilmektedir. Bu anlamda uzun vadede kullanıma uygun seçenekler de söz konusudur. Ürünlerinin hepsi farklı gramajlarda olduğu için ihtiyaca en uygun ekonomik ürünü almak da mümkündür. 

Sağlık açısından temizlik ürünlerinin doğal ve güvenilir içeriklere sahip olması önemlidir. Bunun farkında olan Mom’s Green markası ürünlerinde hiçbir kimyasal katkı maddesine yer vermemektedir. Temizlik ürünleri cilt ile temas ettiğinde herhangi bir alerjik olumsuz durum ortaya çıkartmamalıdır. Mom’s Green yüzey temizleyiciler içeriğindeki bitkisel özler ile insan sağlığını tehdit etmemektedir. Yüzeyde leke bırakmayan etkili formülü ile temizleyiciler lavabo, fayans, granit, tezgâh, ayna gibi alanları rahat bir şekilde temizlemeye yardımcıdır.  

Mom’s Green bulaşık ve çamaşır deterjanları paraben, klor ya da amonyak içermeyen yapıları ile güvenli temizlik sağlar. Doğal lavanta, limon, portakal ve kır çiçekleri kokusu ile etrafı sarar ve hoş bir his bırakır. Hem kişisel bakım hem de organik bebek bakımı ürünlerini güvenle kullanabileceğiniz marka üretim aşamasında her bir detaya özenle yaklaşmaktadır. Bebek şampuanlarında Hindistan cevizi ve nişasta kullanılmaktadır. Markanın şampuanları bebeklerin nazik cildine uygun olarak formüle edilmiştir. Nemlendirici özelliği ile bebeğin saçlarını cildini ve saçlarını yumuşacık yapar. Portakal yağı içeren formülü rahatlık sağlar, keyifli bir banyo deneyimi sunar. Ayrıca bebeğinizin kıyafetlerini güvenle yıkayabileceğiniz çamaşır deterjanı boya ve koku içermeyen formülleri ile annelerin favorisidir.  

Mom's Green Bulaşık Tableti

Özellikle ağır yağlı yiyeceklerden sonra lekelerin çıkması için etkili bir ürün gerekmektedir. Mom’s Green bulaşık deterjanı bitkisel aktif maddeler içeren formüle sahiptir. Temizlikte yüksek performans sergilemektedir. Bu sayede en zor inatçı yağ ve lekeleri kolayca çıkarmaya yardımcı olur. Üstelik bunu yaparken mutfak ürünlerini çizmez, güvenle temizler. Cilt dostu, boya içermeyen formülü ile bulaşık tableti ve deterjanı günlük kullanım adına idealdir.  

Elde yıkamak istediğiniz cam, porselen, tencere, tavana ve bardakları Mom’s Green bulaşık deterjanı ile rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Bitkisel temizliğin gücünü yansıtan ürünleri ile sizlere hem kolay hem de ekonomik bir seçenek sunar. Mom’s Green portakal ve limon yağı içeren özel formüllü deterjanları ile en zorlu yağlı lekeleri bile çıkararak ortaya mis kokulu, tertemiz bir görüntü bırakır. Mom's Green Bulaşık Tableti kirleri hızlı ve etkili bir şekilde temizler. Bulaşık makinesinden tüm ürünleriniz tertemiz ve zarar görmeden çıkar. Cam ürünleriniz, tabak ve bardaklarınız parlak bir görünüme kavuşur.  

Mom's Green bulaşık tabletinde karbonattan elde edilen hammaddeler de bulunmaktadır. Üstelik markanın bulaşık tableti oldukça tasarruflu bir kullanış sunar. Her bir yıkamada bir tablet kullanmak tüm bulaşıkları tertemiz yapmak, hijyen sağlamak yeterlidir. Her yıkamada tabletten üstün bir performans almak mümkündür. 30 tabletli seçeneklerden tercih ederek 30 yıkamada en üst performansı almanız mümkündür. Üst düzey bir temizlik sunan tableti kullananlar bu konudaki olumlu görüşlerini dile getiriyorlar. Mom’s Green kullanıcı yorumları nasıl diye merak edip baktığınızda markanın ürünlerinden yüksek performans alındığı görülebilir.

Gücünü doğadan, bitkilerden alan Mom’s Green ürünleri organik sertifikaya sahiptir. Markanın ürünleri herhangi alerjik bir reaksiyona neden olmadığından herkes rahatlıkla, güvenle kullanabilmektedir. Konsantre yapıdaki markanın ürünleri ekonomik anlamda da bütçe dostudur. Uzun süreli kullanım mümkündür. Ambalajları ise geri dönüşüme uygun yapıda tasarlanmaktadır. Bu anlamda çevre dostudur. Bulaşık, çamaşır deterjanları, bebek şampuanlarının hepsi bağımsız laboratuvarlarda dermatolojik testlerden geçmektedir. Hiçbir üründe amonyak, paraben, SLES gibi kimyasal içeriklere yer verilmemektedir. 

Özellikle yeni doğan bebekleri için oldukça seçici olan anneler doğal içeriklere sahip olması nedeni ile Mom’s Green’i sıklıkla tercih edebiliyorlar. Hem bebek hem de çocuklar için markanın ayrı ayrı formüle edilmiş şampuan çeşitleri bulunmaktadır. Baby's Green Organik Aloe Veralı Bebek Şampuanı bebeklerin hassas cildini nazikçe temizler. Saçlarını yumuşacık yapar. Aloe vera içeriği cildi nemlendirmeye ve canlandırmaya yardımcı olur. Organik sertifikalı şampuan vegandır ve çocuk cildine zarar verebilecek hiçbir katkı maddesi içermemektedir.      

Dermatolojik testlerden geçmiş, doğal içerikli Mom's Green Çoçuk Şampuanı bitkisel aktifler ile çocuk cildini en iyi şekilde temizlerken aynı zamanda cildi korumaya beslemeye de yardımcı olmaktadır. Doğal portakal yağı ile cilt ve saçın canlanmasını sağlarken hoş bir koku bırakır. Ebeveynler bebek ve çocukları için bu doğal aktif bileşenli şampuanları güvenle tercih edebilmektedirler.

Mom's Green fiyat

Markanın birbirinden farklı bitkisel içerikli ürünlerinde fiyat performans dengesi oldukça yerindedir. Mom's Green sıvı sabun, temizleyici, şampuan, deterjan gibi ürünler birbirinden farklı fiyatlarla sunulmaktadır. Fiyat aralığı ürün ve içeriğe göre değişmektedir. Büyük boy ürünler nispeten daha fiyatlı olurken küçük boy ürünler daha ekonomiktir. Ancak genel anlamda Mom's Green temizlik ürün fiyatları herkesin rahatlıkla alıp kullanabileceği düzeylerde tutulmaktadır. 

Organik içeriği ile doğal temizlik sunan Mom's Green ekonomik seçenekler sunmaktadır. Mom's Green temizlik ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. En uygun ödeme seçenekleri ile Mom's Green siparişleriniz Türkiye’nin neresinde olursanız olun hemen kapınızda.
 

Mom's Green
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun