Kozmela.com

MORFOSE

Morfose markasında 67 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Morfose

Morfose kozmetik kaliteli bakım ürünleri ile dünyaya açılmış ve kalitesi ile adından söz ettirmeyi başarmış bir markadır. Saç bakımına dair aradığını her türlü bakım ürününü size sunan Morfose hem ekonomik hem de kaliteli bir deneyim sunuyor. Köklü ve başarılı bir geçmişe sahip olan Morfose ülkemizde olduğu kadar dünya genelindeki ülkelerde de olumlu kullanıcı geri dönüşleri ile fark yaratan bir markadır. Saç bakımında kadınların ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak onlara nitelikli ürünler sunan Morfose ile farkı siz de anlayacaksınız.

Saç bakımında en temel esas saçların doğal, canlı ve bakımlı gözükmesidir. Morfose saç bakımında sizlerin beklentilerine en iyi şekilde cevap veriyor ve saç spreyi, saç şekillendirici jöle, saç bakım yağı gibi birbirinden kaliteli ürünleri kullanımınıza sunuyor. Saçları için her daim en iyiyi, en kaliteliyi isteyenler için Morfose kaliteden taviz vermeden ürettiği saç bakım ürünleri ile yanınızda oluyor.

Morfose Şampuan

Saç bakımı için hiç kuşkusuz en önemli ürünlerin başında şampuan geliyor. Morfese özel bileşenleri ile ürettiği saç bakım şampuanı ile beklentilerinizi karşılıyor. 12 aminoasit ve süt proteini ile saçlarınızın daha hacimli ve parlak bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. Kremsi yapısı ile saçlarınızda herhangi bir ağırlık oluşturmaz. Aminoasit ve protein sayesinde saç ve saç derisini en iyi şekilde nemlendirmeye destek sağlar ve temizler. Süt içeriği sayesinde en kuru saçları bile canlandırmaya yumuşatmaya yardımcı olur. Marka içerisindeki Milk terapi serisinde çift fazlı fön sürü, saç köpüğü de yer almaktadır. Saç tipiniz kuru ya da normal ise bu seriyi kullanarak saçlarınızda fark yaratabilirsiniz.

Morfose Saç Spreyi

Tıpkı şampuanda olduğu gibi saç spreyinde de sizlere en kaliteliyi sunan Mofese saçlarınıza ideal bakımı yapmanıza yardımcı oluyor. Kullanımı oldukça rahat olan sprey ultra güçlü etkidedir. Güçlü bir formülü olduğu için tüm hava koşullarında saç şeklinizi koruyabilmenize olanak tanır. Saçınızın hem canlı hem de parlak görünmesine yardımcı olur. Kullanımı ise oldukça rahattır. 15 cm gibi bir mesafede saçınıza uygulamanız yeterlidir. Her tip saça uygulanabilmektedir.

Morfose Fön Suyu

Morfese markası sizlere saçınızdaki fönün kalıcılığını artırmaya yönelik etkili bir ürün sunuyor. Keratin fön suyu iki fazlı bakım suyu olarak fönün kalıcılığını en etkili şekilde arttırıyor. İçeriğinde bulunan keratin saçlarınızın güçlenmesine katkı sağlıyor. Gelişmiş formül saçlarınızın beslenmesine yardımcı olurken nemlenesine de destek oluyor. Morfese fön suyu ile saçlarınızı çok daha rahat bir şekilde tarayabilirsiniz. Saçınıza yumuşaklık kazandırmayı hedefleyen fön suyunu günlük olarak kullanabilirsiniz. Kullanımı ise oldukça kolaydır. Isı ile şekillendirici uygulamadan hemen önce saçınıza uygulayabilirsiniz. Kuru saçın uçlarına uygulayarak etkili sonuç alabilirsiniz. Boyalı saçlarda kullanabilirsiniz. Morfese ürünlerinin tamamına Kozmela’dan ulaşabilir, inceleyebilir ve dildiğiniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun