Kozmela.com

MOTİFLOR

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Motiflor

Yerli ilaç pazarına 2005 senesinde giren Abfen Farma, kurulduğu günden beri sektörde dinamizmi ile büyümeye devam etmektedir. Kuruluş felsefesi olarak insan sağlık ve yaşam kalitesini artırmak olan firma bu anlamda yeni tedavi alternatifleri sunmak için spesifik teröpatik alanlarda seçilmiş ürünleri insanlara ulaştırmaktadır. 

Abfen Farma’nın logosu kuruluş felsefesine uygun olarak sağlıklı ve mutlu insan figürünü olarak tasarlanmıştır. Firma, insan sağlığını merkeze alarak yerli pazara yeni ürünler kazandırmaya devam etmektedir. Firma ISO 13485 Tıbbi Cihazlar kalite yönetim sistemi ve CE Avrupa ve dünya standartlarına uygun olarak üretimlerini sürdürmekte ve kaliteden taviz vermemektedir. İnsanların beklentilerine en iyi şekilde cevap verebilmek adına profesyonel ekibi ile çalışmalarını yürütmektedir. 

Motiflor neye yarar?

Takviye edici gıdalar insanların normal beslenmesinin yanında bir destek olarak tüketilen ürünlerdir. Pek çok takviye gıda ürününden bahsetmek mümkündür ve bunların her biri farklı bir alanda destek vermektedir. İlaç yerine geçmeyen ancak insan bünyesindeki eksikleri tamamlamaya yardımcı bileşenler içeren takviye gıdaların her birinin içeriği ve kullanımı farklı olabilir. Takviye gıda çeşitlerinden bir tanesi de Motiflor çeşitleridir. Markanın takviye gıda çeşitleri diğer takviye gıda ürünlerinde olduğu gibi belirli bir amaca destek verir. Yani hedefe ulaşmada bir nevi itici güç olur. Bu sebeple diğer takviye edici gıdalar gibi Motiflor tüketimi de bu bilinçle olmalıdır. 

Motiflor takviye gıda çeşitlerinden bir tanesi olan Motiflor Gyno Vajinal Supozituar; probiyotik, laktik asit, prebiyotik ve calendula ekstresi içeren bir formüle sahiptir. Probiyotik cilt restorasyonuna verdiği destek ile bilinir. Prebiyotikler ise Guar lifi sayesinde patojenlerin kolonize olmalarının önüne geçmeye yardımcı olurlar. Laktik asit pH seviyesini düzenlemeye yardımcı olması ile bilinir. Calendula ekstresi ise cildi nemlendirmeye yardımcı olurken mukozanın rahatlamasına katkı sağlar.

Bir diğer takviye gıda çeşidi de Motiflor AS - Probiyotik Emme Tablettir. Ağız sağlığını desteklemesi için üretilen takviye gıda ağız kokusu, çürük ve diş etlerinde oluşan tahribatı engellemeye yardımcı olur. Normal ağız bakımının yanında bir ek uygulamadır ve normal ağız bakım rutinini desteklemeyi amaçlar. 

Probiyotik içeriği ise; Lactobacillus Rhamnosus Rosell-11 (7,5 x 108 cfu), Lactobacillus Salivarus HA-118 (7,5 x 108 cfu), Lactobacillus Helveticus Rosell-52 (7,5 x 108 cfu), Bifidobacterium Longum Rosell-175 (7,5 x 108 cfu) şeklindedir. 

Motiflor nasıl kullanılır?

Motiflor takviye gıda çeşitleri formuna göre farklı şekillerde kullanılmaktadır. Emme tabletleri bilindiği üzere ağız yolu ile emmek sureti ile tüketilmektedir. Motiflor emme tableti ağızda erir ve kullanımı oldukça kolaydır. Bu tablet ağız içerisindeki kötü kokuların önlenmesine yardımcıdır. Ağız kokusuna neden olan olumsuz durumları minimize etmeye katkı sunar. Bu sayede kişiye ferah bir nefes sağlamaya yardımcı olur. Takviye gıda olarak markanın ürünü ağız içerisinde kolay erimesi ve etkili bir destek olması sebebi ile insanlar tarafından tercih sebebi olmaktadır.
Motiflor takviye gıda çeşitlerini sitemizden inceleyerek dilediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun