Kozmela.com

MYCEY

Mycey markasında 39 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Mycey

Mayıs 2006’da bebeği dünyaya gelen bir annenin bebeğini büyütürken geçtiği evreler ve bu zorlu evrelerin üstesinden gelme amacıyla geliştirdiği projeler kapsamında Mycey markasının hikâyesi başlamış oldu. Annelerin yaşadığı zorlukları en aza indirmeyi hedefleyerek anne-bebek ürünleri geliştiren Mycey ürün yelpazesine yenilerini ekleyerek yolunda devam etmektedir. Anne ve bebeğin ihtiyaç duyduğu ürünler 2007 Ocak ayından beri Mycey markası altında insanlarla buluşmakta ve kaliteli zengin ürünler annelerin beğenisini kazanmaktadır.  

Mycey Ben Kendim Yerim

Markanın “Ben Kendim Yerim” ürün serisi içerisinde bebeğe yeme alışkanlığını kazanmasına yardımcı olacak pek çok ürün bulunuyor. Çatal kaşık seti, dönen kaşık, ilaç ve vitamin kaşığı, yumuşak uçlu püre kaşığı gibi pek çok ürün bebeğin yeme alışkanlığı kazanmasına yardımcı olmaktadır. Beslenme kaşığı ergonomik sapıyla bebeğin rahat bir şekilde kavrayacağı şekilde tasarlanmıştır. Kaygan dokusu sayesinde ise bebeğin tabakta rahat hareket etmesine yardımcı olur.

Mycey kaşıkları yuvarlak, yumuşak kenarları ile bebeğin hassas diş etleri ve damağı için uygundur. Markanın çatal kaşık seti ise bebeğin kendi kendine yeme becerisi geliştirmesi için idealdir. Çatal tasarımı özellikle bebeklerin diş etlerini güvende tutmak için yuvarlatılmıştır. Bu sayede herhangi bir risk olmadan bebek çatalı ile gıdasını ağzına götürebilir. Bu set ile bebeğin yemek yeme anında araçlara karşı güven duygusu da oluşmaktadır. Bulaşık makinesinde yıkamaya uygun olduğundan anneler için de büyük kolaylık sağlamaktadır. 

Mycey beslenme setlerinde ise tıpkı çatal kaşıklarda olduğu gibi renkli, ilgi çekici ve bebeğe herhangi olumsuz etkide bulunmayacak ürünler yer almaktadır. Bebekler için dikkat çekici, sevimli tasarımlarla donatılmış mama kâseleri bebeğin yemeğini daha keyifli yemesine olanak sağlar. %100 melaminden üretilmiş olan tabak uygun derinlikte olduğundan bebeğin güvenle beslenmesine yardımcı olur. Küçüklere uygun porsiyon için tasarlanmış bu kâse bebeğin yemek yerken özgüven kazanmasına da yardımcıdır.

Markanın iki bölmeli mama tabağı ise iki ayrı yemeği ayı tabakta yedirme imkânı sağlar. İki bölmede ayrı ayrı servisler mümkün olur ve her lezzeti ayı anda tatmasına olanak sağlar. Diğer tabak ve kâse çeşitlerinde olduğu gibi iki bölmeli mama tabağı da dayanıklı malzemeden üretilmiş olup yıllarca kullanılabilmektedir.

Bebek odasında bebeğin rahat etmesi ve güvenliğini sağlaması için de Mycey markasının farklı ürünler mevcut. Ultra yumuşak yatak koruyucu, bebek yastığı, bebek yastığı kılıfı, boğulmayı önleyici yastık, yan yatış yastığı, yatak koruyucu çarşaf, yeni kundak çok amaçlı örtü gibi bebeğin konforunu ve güvenliğini sağlayacak pek çok ürün sunuluyor.

Markanın bebek ürünleri yanı sıra anne ürünleri de bulunuyor. Bunlar arasında anne sütü saklama poşeti, süt mama kabı, yıkanabilir göğüs pedi, tam kavrama göğüs pedleri, göğüs kalkan seti gibi pek çok faydalı ürün bulunuyor. Ayrıca bebek bekleyen anne adayları için Mycey markasının sunduğu minder, yastık, hamile anne çamaşırları da bulunuyor.

Mycey marka anne-bebek bakım ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun