Kozmela.com

NASHİ

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Nashi

Nashi, saçların güzelliğini korumak ve ihtiyaç duydukları bakımı tamamlamak için özel olarak geliştirilmiştir. Uzun yıllar ürünlerinin etkinliği ile bilinen Nashi Bio Sertifikalı Argan yağı sayesinde her saç tipinin ihtiyacına çözüm sağlayan ürünler geliştirmiştir.

Nashi saç bakım ürünleri, saçları çevresel faktörlere karşı korumaya yardımcı olur. İçeriğindeki argan yağı sayesinde saçları besleyerek dolgunluk ve parlaklık kazandırmayı sağlar.  Saç güzelliğini koruma altına alan ürünler  ile saçların kolay şekil almasını da destekler.

Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan Nashi argan yağı,  saçları Uv ışınlarına karşı korur. Mat ve cansız saçlara doğal bir parlaklık kazandırmaya yardımcı olur. İçeriğindeki argan yağı sayesinde saçları nemlendirerek yumuşaklık kazandırır.  Tüm saç tipleri için kullanıma uygun özelliği ile pratik uygulama sağlar.

Siz de Nashi ürünleri ve daha fazlasını Kozmela’da bulabilir, uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

Nashi
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun