Kozmela.com

Nature's Bounty

1971 senesinde Amerika’da kurulan marka yola “Herkes için en iyi besin desteği” sloganı ile çıkmış olup dünya genelinde sunduğu takviye gıda çeşitleri ile bilinmektedir. Tüm dünyada 12 binden fazla çalışanı olan ve 3 milyar doları aşan cirosu ile Amerika’nın en büyük besin desteği üreticisidir. Takviye gıda üretimi sürecinde ürünler üretim uzmanları, bilim insanları, kalite eksperleri tarafından denetime tabi tutulmaktadır. Kullandığı hammaddeler kalite güvence standartları ve iyi üretim uygulamaları kalite standartlarına uygundur. Üretim aşamasında tüm ürünler sayısız kalite kontrol testinden geçirilmektedir. Hem etkinliği hem de saflığı onaylanmaktadır. Markanın sadece ürünleri değil üretim tesisleri, çalışanları ve laboratuvarları da kontrole tabi tutulmaktadır.

Nature’s Bounty ürün çeşitleri içerisinde vitaminler, özel takviyeler, mineraller, bitkisel takviyeler, multivitamin ve mineral takviyeleri, esansiyel yağ asitleri bulunmaktadır. Her insan vücudu belirli vitamin ve minerallere ihtiyaç duyar. Normal hayatı sürdürebilme ve vücudun fonksiyonlarını yerine getirebilmesi için bu maddeler önemlidir. Bazı durumlarda insan bünyesi için gereken vitamin ve mineraller dışarıdan yeterli miktarda alınamayabilir. Böyle durumlarda normal gıdaya ek olarak destekleyici gıda takviyeleri kullanılabilir. Nature’s Bounty takviye gıda çeşitleri insan vücudunun ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerin desteklenmesine katkıda bulunur.

Natures Bounty faydaları

Nature’s Bounty takviye gıdaları vücutta eksik olan vitamin ve minerallerin sağlanmasına yardımcı olur. Vitamin çeşitleri kendi içerisinde suda çözünen ve yağda çözünen vitaminler olarak ikiye ayrılır. Yağda çözünme özelliğinde olan vitaminler insan vücudunda yağ dokularında depolanır. Vücutta muhafaza edilmesi suda çözünen vitaminlere oranla daha kolaydır. Suda çözünen vitamin çeşitleri vücutta depolanamaz. Bu sebeple suda çözünen vitaminlerin sürekli olarak takviye edilmesi gerekir.

Yağda çözünen vitaminler arasında A, D, K, E vitaminleri sayılabilir. Suda çözünen vitaminler ise B grubu vitaminler ile C vitaminleridir. Bu vitaminler normal beslenme ile alınabilmektedir. Ancak yeterli derecede sağlanamayan vitaminler dışarıdan takviye şeklinde alınabilir. Vitaminler organların günlük fonksiyonlarını sürdürebilmesi açısından önemlidir. Bu sebeple yeterli miktarda sağlanması gerekir. Natures Bounty takviye gıda çeşitleri vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri destekleme amacıyla üretilmiştir. Bu anlamda normal beslenmeye ek olarak dışarıdan takviye şeklinde alınabilir. Bu sayede vücudun fonksiyonlarını tam olarak yerine getirebilmesine yardımcı bir destek alınabilir.

Natures Bounty takviye gıda çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz takviye gıdayı anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun