NEUTROGENA

Neutrogena markasında 69 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Neutrogena

Dünyanın en köklü kozmetik firmaları arasında yer alan Neutrogena’nın, krem ve yüz temizleme jelleri başta olmak üzere tüm ürünlerini vakit kaybetmeden Kozmela’da keşfedebilirsiniz.
 
Norveçli balıkçıların zarar gören ciltlerini onarmak amacıyla kullandıkları bakım formülünü kozmetik ürünlerine dahil eden Neutrogena, bu nedenden dolayı genellikle Norveç kökenli olarak bilinse de aslında 1930 yılında İsviçre'de kuruluyor ve ardından Amerikalı Johnson & Johnson firmasının bir parçası haline geliyor.
 
Oldukça etkili nemlendiriciler ve temizleyiciler üreten Neutrogena’nın her 2 kategoriden de dünya çapında yaygın olarak kullanılan ürünleri bulunuyor. Norveç formüllü el kremleri ve yüz temizleme jelleri dışında parfümlü, parfümsüz, SPF'li ya da yağsız gibi farklı alternatifler de markanın geniş ürün yelpazesi içinde yer alıyor. Neutrogena Visibly Clear, CC Krem, yağsız yüz nemlendiricisi, sivilce temizleyici jel, markanın en çok öne çıkan ürün gruplarından yalnızca birkaçını oluşturuyor.
 
Siz de Neutrogena'nın tepeden tırnağa tüm cildiniz için sunduğu temizleyici ve bakım ürünlerini Kozmela üzerinden sipariş verebilir, dilerseniz öncesinde güzellik uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Neutrogena
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun