Kozmela.com

NEUTROGENA

Neutrogena markasında 65 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Neutrogena

Cilt bakımına özen gösterenlerin oldukça iyi bildiği bir marka olan Neutrogena’nın sektöre adım atması 80 yıl öncesine dayanıyor. 1930’lu yıllarda Los Angeles’ta büyük markalara makyaj ürünü sağlayan Manny Stoloroff’un Avrupa seyahati sırasında temelleri atılan Neutrogena kaliteli ürünleri ile sektörde günümüzün en dikkat çekici markalarından bir tanesidir. Bu markanın özelliklerinden bir tanesi Avrupa Birliği kriterlerine uygun ürünler üretmesidir

Şehrin yorucu ve stresli yaşantısı cilt üzerinde olumsuz etkiler bırakabilir. Özellikle çevresel faktörler ile ciltte erken yaşlanma belirtileri ortaya çıkabiliyor. Neutrogena’nın her cilt tipi için ayrı geliştirdiği ürünler bu tip olumsuzlukların önüne geçmeye yardımcı olurken cilt bariyerini güçlendirmeye ve ciltte taze bir görünüm oluşmasına katkı sağlıyor. 

Güzel bir cilt için öncelikle sağlıklı bir yapının olması gerektiğini düşünen marka bu nedenle cilt için kullanılacak ürünlerin içeriğinin önemli olduğunu vurguluyor. Yüz ve vücut bakımı olmak üzere iki ana kategoriye ayırdığı ürünlerini insanlara sunan marka bu alanda cilt sorunlarını en aza indirmeyi hedefliyor.

Yüz bakım ürünlerine bakıldığında maske, nemlendirici, tonik, makyaj temizleyiciler, dudak bakımı, sivilce ürünleri ve CC kremler marka altında karşımıza çıkmaktadır. Vücut bakım ürünleri içerisinde ise vücut yağı, el bakımı, nemlendiriciler, ayak bakımı, hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerine yönelik ürünler bulunuyor.

Yüz bakım ürünleri içerisinde en temel günlük bakımdan yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye yardımcı ürünlere kadar geniş bir çeşitlilik söz konusu oluyor. Yüz temizliğinde makyajın bıraktığı olumsuz etkilerden etkili bir şekilde temizlemeye ve cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamaya yardımcı farklı ürünler bulunuyor. Neutrogena yüz bakım ürünleri kuru, karma, yağlı ya da normal ciltler için ayrı ayrı geliştirilmiştir.

Ürünleri kullanırken öncelikle cilt tipinin doğru olarak belirlenmesi gerekiyor. Cilt tipine göre doğru Neutrogena ürünü kullanıldığında etkili bir sonuç almak mümkün olacaktır. Sabahları Neutrogena tonik ile cildi etkili bir şekilde temizlemek mümkündür. Tonik sonrası uygulanacak nemlendirici ile de cilt güne hazırlanmaktadır. Neutrogena yüz temizleme ürünleri günlük bakım için idealdir.

Neutrogena Hydro Boost

Bu özel seri içeriğindeki hyalüronik asit sayesinde cildi sadece nemlendirirken değil aynı zamanda temizlerken de sudan faydalanır. Bu serideki ürünler Barrier Care teknolojisi ile üretilmiştir ve bu sayede ciltte biriken yağı, kiri, makyaj kalıntılarını en iyi şekilde temizlemeye yardımcı olur. Kendi ağırlığının bin katı seviyede su tutabildiği için ciltte nem depolanmasına olanak sağlar. Nem ihtiyacı karşılanmış bir cilt ise sağlıklı görünür ve parlar. Donuk ve mat görünümün önüne geçmeye yardımcı olan bu seri ürünleri ciltte pürüzsüz yumuşak bir etki bırakır.

Seri içerisinde kuru ciltler için özel olarak formüle edilmiş gel cream de bulunmaktadır. Parfümsüz olduğundan ötürü en narin ciltlere dahi iyi bir bakım sağlayan ürün 48 saate varan nem desteği sağlar. Neutrogena Hydro Boost serisi içerisindeki temizleyiciler ruj, allık, far ve suya dayanıklı maskaraları bile kolay bir şekilde çıkartmaya yardımcı olur. Ayrıca bu temizleyiciler cildi herhangi bir şekilde ağırlaştırmaz ve yağlı bir his de bırakmaz. Seri içerisindeki pürüzsüzleştirici jel, sabun ve yağ içermeyen formülü ile etkin bir temizlik sağlanmasına katkıda bulunur.

Neutrogena El Kremi

Neutrogena vücut bakım ürünleri içerisinde bulunan el kremleri yine cilt tiplerine göre farklı seçeneklerle sunulmaktadır. Üstün formüllü el kremleri parfümlü ya da parfümsüz olarak tercih edilebiliyor. Neutrogena el krem çeşitleri Norveç ikliminin zor koşullarına uygun olarak üretildiğinden özellikle kış aylarında cildi en iyi şekilde desteklemektedir. Kış aylarında sık görülen kuruma ve yıpranmaların önüne geçmede etkili bir yardımcıdır. Neutrogena’nın yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye yardımcı nemlendiricileri ayrıca cildin beslenmesine de katkı sağlar.

Neutrogena Ayak Kremi

El bakımında olduğu kadar ayak bakımında da Neutrogena’nın birbirinden faydalı içeriğe sahip bakım ürünleri bulunuyor. Ayak bakım krem ve losyonları gün içerisinde vücudun tüm yükünü taşıyan ayaklara en iyi bakımı sağlamayı hedefliyor. Kurumuş, yorgun cildin toparlanmasına ve canlı, sağlıklı bir görünüm kazanmasına destek veriyor.

Ayak bakım ürünleri ayaklara adeta pedikür yapmışçasına pürüzsüz, muazzam bir görünüm sağlamaya yardımcıdır. Topuk bakımı için özel olarak formüle edilmiş nemlendirici içeriği kurumuş topukları yeniden canlandırmaya yardımcı olur.

Neutrogena Vücut Losyonu

Neutrogena vücut losyon çeşitleri özellikle banyodan çıktıktan sonra cilde uygulandığında cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamaya yardımcıdır. Hafif formüle sahip olduğundan ötürü hızlı bir şekilde emiliyor. Cilt tarafından hızlı bir şekilde emilme özelliği olduğundan günlük kullanımda giysilere bulaşma gibi bir durumu da söz konusu olmuyor. 

Markanın vücut bakım yağları nemi adeta cilde hapseder. Bu sayede cildin yumuşak bir form kazanmasına yardımcı olur. Soğuk havalarda cildin kurumasını önleyen Neutrogena cilt bakım serileri yüz ve dudak bakımı için de farklı ürünler sunuyor. Neutrogena’nın böğürtlen özlü losyonları ciltte hoş bir koku bırakır. Canlandırıcı özelliği ile cilde tazelik kazandırmaya katkı sağlar.

CC kremler ise aynı anda birçok özelliği taşıdığından cilde tek seferde birden fazla etki sağlar. Cildin nemlenmesini sağlarken ayrıca ton eşitsizliklerini gidermeye de yardımcı oluyor. Bakım ürünleri içerisinde güneşe karşı koruyucu etki de bulunmaktadır. Bu sayede cildi güneşin zararlı etkilerinden korumaya destek olurken yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasını engellemeye katkı sağlar. 

Neutrogena ürün çeşitlerini Kozmela'da yakından inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Neutrogena
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun