Kozmela.com

NEVACOLOR

Nevacolor markasında 83 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Neva 1.1 Kül Gri Kaş Boyası Neva 1.1 Kül Gri Kaş Boyası 97,00 TL 82,45 TL %15
İNDİRİM
Sepete Ekle

Nevacolor Saç Boyası ve Şampuan Çeşitleri

1991 senesinde Teoman Okay tarafından kurulan Neva Kozmetik Türkiye’nin ilk yerli saç boyasını üreten firmadır. Önce kalite ilkesi ile yola çıkmış ve bir aile şirketi olarak 29 yıldır faal bir şekilde çalışmakta, ürünlerini insanlara ulaştırmaktadır. Saç boyalarında ülkede önemli bir Pazar payına sahip olan firma her biri alanında uzman kişilerden oluşan enerjik ve dinamik kadrosu ile 5 kıtada, 42 ülkeye ürünlerini ulaştırmaktadır. Günümüzde kaliteli saç boyası ürünleri ile dünya genelinde bilinir markalar arasına girmiştir.

İlk olarak Nevaform Briyantin ve Nevaform Saç Jölesi üretimi ile pazara giren daha sonra ise tüketicinin güvenini kazanarak ürün yelpazesine sürekli yeni ürünler ekleyen firma Nevaform Permanant Losyonu ve Nevaform Saç Spreyi ile yoluna devam etmiştir. 1995 senesinde ise uzun yıllar süren Ar-Ge çalışmaları meyvesini vermiş ve Türkiye’nin ilk yerli saç boyası Nevacolor saç boyaları üretime geçmiştir.

Neva Saç Boyası

Nevacolor saç boya çeşitleri içerisinde çok farklı ve her zevke hitap edebilecek renkler yer almaktadır. Saç boyasının içeriğinde Bisabolol vardır ve bu saçları boyarken aynı zamanda saç derisinin güçlenmesine de katkı sağlar. Saçların canlanmasına, rahatlamasına katkı sağlar. Katyonik bileşik ise boyayı saça en iyi şekilde yerleştirmeye yardımcı olur. Saçın üst tabakasını tamamen kaplar ve kusursuz bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.

Saç boya çeşitleri içerisinde bulunan kolajen saçın yenilenme sürecine destek olur. Saçın beslenmesine destek verir ve keratin sayesinde yapılanma sürecine katkıda bulunur. Boya içeriğinde bulunan mikropigmentler boyanın saça çok daha hızlı ve etkili bir şekilde nüfuz etmesine katkı sağlar. Saç boyasındaki bileşenler renk yoğunluğunu en iyi şekilde sağlamaya yardımcı olur. Her renk tonunun saçta uzun süre kalıcı olmasına ve canlı rengini korumasına yardımcı olur.  

Markanın bir diğer ürün çeşidi de oksidasyon kremidir. Bu krem saç boyalarının ve renk açıcıların kullanımında oksidasyon işlemi uygulamak için özel olarak üretilmiştir. Exicolor Oksidasyon Kremi uygulama esnasında saç ve saç derisini en iyi şekilde korumayı hedefler. Saç şekillendirici ürünler arasında ise saç bakım spreyi, wax, jöle, ultra tutuş sağlayan saç spreyi gibi ürünler bulunuyor. Bu ürünler saçlara şekil vermeyi kolaylaştırırken saçlara bakım sağlamaya yardımcı olur. 

Kapatıcı spreyler ise saçlardaki beyazları en iyi şekilde kapatırken arzu edilen şekli vermeyi kolaylaştırmaktadır. Renk açıcı spreyler saçlardaki rengi en iyi şekilde açarak arzu edilen görünümü sağlamaya yardımcı olur. Renk açıcılar sprey formunda olduklarından rahat bir şekilde kullanılabilmekte ve saçlarda etkisini hızlı bir şekilde gösterebilmektedir.

Nevacolor Saç Boyası Fiyatı

Nevacolor markasının organik ve geçici saç boyaları farklı fiyatlarla alıcılara sunulmaktadır. Bunda hem ebatın hem de içeriğinin etkisi vardır. Ancak Nevacolor kalitesini herkesle buluşturmak için marka ürünlerini uygun fiyatlarla sunmaktadır. Bu anlamda saçlarında Nevacolor kalitesini denemek isteyenler arzu ettikleri saç boyasını ya da saç bakım ürününü uygun ödeme koşulları ile anında sipariş verebilmektedir. Nevacolor saç boyası ve saç bakım ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun