Kozmela.com

NEW ESSENTİALS

New Essentials markasında 18 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

New Essentials Ürünleri ve Fiyatları

New Essentials markası insanların hem cilt hem de saçlarında parlak, canlı bir görünüme kavuşması için pek çok ürün formüle etmekte ve tüketicilerle buluşturmaktadır. Hem saç hem de cilt bakımında ürün çeşitliliği ile ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayan New Essentials bu anlamda insanların favori markalarından bir tanesi haline gelmiştir. Cilt üzerinde daha genç, canlı ve enerjik bir görünüm sağlamak için serumlar etkili ürünlerdir. New Essentials serum çeşitleri ise içeriğindeki özel bileşenler ile ciltteki pürüzleri, ince çizgi görünümünü gidererek daha canlı ve taze bir cilt görünümü elde etmeye yardımcı olur. 

New Essentials Cilt Serumu Çeşitleri

Çevresel faktörler, sağlıksız beslenme, hava kirliliği, stres gibi etkenler nedeniyle cilt olması gerektiğinden çok daha erken bir şekilde yaşlanma belirtileri ortaya çıkarabilir, yıpranabilir, leke sorunları ortaya çıkabilir. New Essentials, 2018 senesinden beri etkili cilt serumlarını tüketicilerle buluşturmakta ve ürünleri ile insanları bu gibi olumsuz durumlara karşı korumaya yardımcı olmaktadır. 

New Essentials hem yurt dışında hem de yurtiçinde etkili formüle sahip ürünleri ile tüketicilerin beğenisini kazanmış bir markadır. Her biri alanında uzman kimyager ve teknikerlerle doğal bileşenler kullanarak ürünlerini ortaya çıkarmaktadır. New Essentials kısa bir süre içerisinde sektörde saygın bir yere gelmiş ve ürünleri ile fark yaratmıştır. Gözenek sıkıştırıcılardan, nemlendirici serumlara, peeling çeşitlerinden kaş kirpik serumuna kadar New Essentials geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. 

İyi bir cilt bakımı için etkisi kanıtlanmış, içeriği güçlü malzemeler kullanılmalıdır. New Essentials bu anlamda etkili bakım içerikleri, doğal formülleri ile öne çıkmakta ve ihtiyacı en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir. Cilt bakımı sadece estetik, kozmetik anlamda bir etki için değil, cilt sağlığı açısından da önemlidir. Doğru bir cilt bakımı ile ortaya çıkabilecek akne, leke ya da sivilce gibi sorunların önüne geçmek de mümkün olabilir.  

Yaşın ilerlemesi ile birlikte hücrelerin yenilenmesi yavaşlamaya başlar. Bunun sonucunda cilt çevresel faktörlerden çok daha hızlı bir şekilde etkilenir ve erken yaşlanma belirtileri kendisini göstermeye başlar. Donuk, mat, canlılığını yitirmiş bir cilt görünümü ortaya çıkabilir. Serumlar içeriğindeki güçlü, doğal bileşenleri ile cildin korunmasına destek çıkar. Ciltteki hücre yenilenmesini daha aktif bir hale getirir ve cildin canlanmasına katkı sağlar. 

New Essentials peeling çeşitleri ise ciltteki ölü hücreleri temizlemeye, cilde daha aydınlık, canlı bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. New Essentials peeling gözenekleri temizlerken cildi rahatlatmaya katkı sağlar. Ölü hücrelerden arınan cilt yeni ve daha genç hücreler ile kendisini yenilemeye başlar. Bunu da etkisi kanıtlanmış New Essentials peeling çeşitleri ile sağlayabilirsiniz. 

New Essentials markasının her cilt tipi ve sorununa yönelik ürünü, serumu bulunmaktadır. Cildi nemlendirmeye yardımcı New Essentials nemlendirici çeşitleri kuru ciltlerin yeniden canlanmasına, daha dinç, enerjik ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Markanın göz çevresi için özel olarak geliştirdiği göz kremi ise ince çizgi görünümünü gidermeye, yoğun bir şekilde nemlendirme sağlamaya yardımcı olur. Ayrıca göz çevresindeki ton dengesizliğini, karartıyı gidererek aydınlık ve canlı bir görünüm oluşmasına destek verir. 

Markanın sevilen ürünlerinden bir tanesi olan New Essentials Ton Eşitleyici Sihirli Fondöten ciltteki ton farklılıklarını gidermeye, daha eşit ve ışıl ışıl bir cilt görünümü ortaya çıkarmaya yardımcı olur. İpeksi ve kadifemsi bir yumuşaklık sağlamaya yardımcı olan bu fondöten her cilt tipine uygundur. Cilde mat ama canlı bir görünüm sağlamaya yardımcıdır. Akne izi, göz altı morlukları, kahverengi lekelerin görünümünü azaltmaya katkı sağlar ve pürüzsüz eşit bir görünüm ortaya çıkarmaya yardımcı olur. 

New Essentials Kaş Kirpik Serumu

Markanın saç bakım ürünleri içerisinde yer alan New Essentials Brezilya Keratin Saç Maskesi saçları güçlendirmeye, canlandırmaya ve dolgunlaştırmaya yardımcı olur. Saçları kökten uca beslemeye, saç sağlığını korumaya destek olur. New Essentials Kaş Kirpik Serumu ise doğal bileşenleri ile kaş ve kirpiklerin yoğunluk kazanmasına, dolgunlaşmasına yardımcı olur. Seyrek görünen kaş ve kirpikleri güçlendirerek daha canlı, bakımlı ve sık bir görünüm sağlamaya destek verir. 

New Essentials markasının ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun ürünü Türkiye’nin neresinde olursanız olun anında sipariş verebilirsiniz. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun