Kozmela.com

New Life Vitamin Çeşitleri

Sifar ilaçları adı altındaki New Life markası İtalyan Lepetit firmasının temsilcisi olan Dr. Parodi tarafından kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden beri kalitenin önemi üzerinde durmuş olan Sifar İlaçları, ilaç sektöründeki 50 yılı aşan tecrübesi ile besin destek ürünleri alanına da farklı bir bakış açısı kazandırmıştır. New Life ürünlerinin her biri yurt dışında GMP onaylı üretim tesislerinde halk sağlığına en uygun şekilde üretilmektedir ve diğer besin destek ürünlerinin aksine temizliği ön planda tutan blister ambalajda sunulmaktadır. New Life Besin Destek Ürünleri yenilikçi ve halk sağlığının korunması için ihtiyaç duyulan ürünleri en üst düzey kalitede sunmaya devam etmektedir.

NEW LİFE VİTAMİN

Markanın en çok satan ürünleri balık yağları ve B 12 içeren takviye edici gıdalarıdır.

B 12 vitaminin bir kaç faydasından bahsedecek olursak, B 12 vitamini normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur. Sinir sisteminin normal işleyişine katkıda bulunur. Normal homosistein metabolizmasını destekler. Normal psikolojik fonksiyonların işleyişinde rol oynar.

Hekimine danışarak günlük hayatında yediğin besinlerden eksik kalan vitaminleri New Life ek gıda takviyeleri ile destekleyebilirsin.

Ek gıda takviyeleri dahil her konuda güvenilir hizmet veren Kozmela daima yanında.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun