Kozmela.com

Newvit

2008 yılından bu yana sektörde kaliteli ürünleri ile yer alan RC FARMA bünyesindeki Newvit ürünleri takviye gıda anlamında insanların vitamin ve mineral anlamda desteği olmaya devam ediyor. New vit ürünleri içeriği doğal özlerle geliştirilmekle beraber katkı maddeleri kullanılmamaktadır. Üretimde kullanılan ileri seviye teknoloji ve hassas kalite kontrol prosedürleri ile insanlar için her daim en iyiyi hedeflemektedir.

Newvit ürünleri içerisinde zararlı kimyasal maddeler, ağır metaller, radyoaktif madde, tarım ve böcek ilaçları ya da hormonlar bulunmamaktadır. Bu anlamda kalitesinden taviz vermeyerek günümüze kadar gelen Newvit D vitamini, C vitamini, demir gibi önemli bileşenlerle insanlara ihtiyaçları doğrultusunda en iyi desteği vermeyi hedefliyor.

Newvit C Vitamini

Newvit markasının sunduğu takviye gıdalardan bir tanesi C vitamini takviyesidir. C vitamini suda çözünmekle beraber doğal beslenmenin yanında ek gıda takviyesi olarak alına bilir. C vitamini takviyeleri şurup, kapsül ve tablet şeklinde sunuluyor. Ayrıca çocuklar için çiğnenebilir formda C takviyeleri de bulunuyor. Newvit kara mürver ve Newvit C Vitamini en sık tercih edilen takviyeler arasında bulunuyor.

C vitamini dışarıdan pek çok gıda ile alınabilen bir vitamin olmasına karşın yetersiz kalabiliyor. Bunun nedeni ise insan vücudunda üretilememesi. C vitamininin pek çok faydası bulunuyor. Bunlar arasında yorgunluğun azalması, dişlerin fonksiyonlarını yerine getirebilmesi adına kolajen üretimi ve demir emiliminin artırılması sayılabilir. C vitamini kandaki ürik asit seviyesini düşürebilir, cilt sağlığını destekler, bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur.

C vitamini insan bünyesi için çok önemli bir vitamindir. Bunun yanında bazen gıdalardan bu vitamin yeteri kadar sağlanamayabiliyor. Normal gıdaya ek olarak sağlanacak Newvit C vitamini takviye gıdaları ile C vitamini alımına destek sağlanabilir. Newvit takviye gıda çeşitlerinin tamamına Kozmela üzerinden ulaşabilir ve dilediğiniz ürünü Türkiye’nin her yerinden anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun