Kozmela.com

Nilera Sabun Çeşitleri

NiLERA 2005 yılının ilk çeyreğinde faaliyetine başlamıştır. Kişisel Bakım, İlaç, Eczacılık ve Kozmetik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren NiLERA; insana ve doğaya saygı bilinciyle üretim alanındaki ürün çeşidini arttırmak amacıyla AR-GE çalışmalarını devam ettirmektedir.

NiLERA, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için müşteri fikirlerine önem verir. Aynı zamanda insan sağlığını koruma amacıyla yasaklı ve sakıncalı maddeleri ürünlerinde kullanmamaktadır. Etkili, basit ve pratik kullanım özellikli ürünleri sunmak konusunda gayret gösterir.

NİLERA OKYANUS SABUNU

Markanın en çok satan ürünü Nilera Okyanus Siyah Noktalı ve Yağlı Ciltler için Gliserinli Sabun'dur.

Siyah nokta ve yağlı ciltler için formüle edilmiş gliserinli sabun %100 bitkisel yağlardan üretilmiş olup üstün nemlendirici özelliği ile tüketiciye sunulmaktadır. Nilera Okyanus, cildindeki gözeneklerinin açılmasına ve cildini temizlemene yardımcı olur. Cildi kurutmadan temizlerken; cildin nem ve pH dengesinin sağlanmasını destekler.

Doğal içerikleriyle cildinin farklı ihtiyaçlarını karşılayacak, Akne İzleri ve Leke Tedavisindeki Ciltler için Gliserinli Sabun, Akneli Ciltler için Gliserinli Sabun, bebekler ve hassas cilde sahip olanlar için Bebek Gliserinli Sabun gibi ürünleri bulunmaktadır.

Doğal temizliğe kavuşman için Nilera ürünleri Kozmela'da.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun