Kozmela.com

Nivea Krem Fiyatları

Cilt bakım kremi dediğimizde belki de ilk aklımıza gelen yılların markası Nivea’dır. Nesiller boyu evlerden hiç eksik olmayan Nivea’nın gücü hem içeriği hem de küçük büyük herkesin güvenişini kazanmış marka kalitesindedir. Cilt bakımında önemli bir yer tutan kremler cildin nemli kalmasını dolayısıyla cildin daha genç, enerjik ve canlı olmasına yardımcı olan ürünlerdir. Cilt bakım kremleri genel olarak dört mevsim cilde iyi bir bakım sağlamak amacıyla kullanılırlar. Nivea krem çeşitleri pek çok bitki özleri formüle edilerek üretilmektedir. İçeriğindeki cilt sağlığını besleyici, destekleyici özler ile cilde kapsamlı bir bakım sağlamaya olanak sağlar.

Nivea Krem Çeşitleri

Her cilt tipi birbirinden farklı olduğu gibi her cilt tipinin ihtiyacı da birbirinden farklı olacaktır. Cilt tipini, cilt ihtiyacını iyi bir şekilde belirlemek krem kullanmaya başlamadan önceki ilk adımdır. Eğer ciltte spesifik birtakım problemler söz konusu ise bu problemlere yönelik ürün seçmek yerinde olacaktır. Karma, normal, yağlı, kuru cilt tipleri farklı ihtiyaçlara gerek duyar. Örneğin çok yağlı bir cilt için sebum dengeleyici özellikte bir krem almak gerekir. Çok kuru bir cilt için ise cildi yoğun şekilde nemlendirmeye yardımcı bir krem kullanmak gerekir. Nivea krem çeşitleri içerisinde her cilt tipi ve ihtiyacına yönelik krem bulmak mümkündür. 

Kış aylarında en çok karşılaşılan durumlardan bir tanesi cildin kuruması ve çatlak görünümünün oluşmasıdır. Soğuk havalarda cilt hızlı bir şekilde nem kaybedeceğinden cilde nem desteği sağlayacak bir ürün kullanılmalıdır. Nivea krem çeşitleri ergonomik tasarım ambalajları ile her yerde rahatlıkla kullanılabilecek ürünlerdir. Çantanıza atıp dilediğiniz her ortamda, cildinizin ihtiyaç duyduğu her anda kullanabilirsiniz. 

Nivea yüz kremi ne işe yarar?

Nivea krem çeşitleri sadece eller için değil, yüz ve vücudun diğer kısımları için de kullanılabilir özelliği ile öne çıkmaktadır. Cilt kuruluğu yaşadığınız her bir bölgede krem çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Nivea çok amaçlı krem çeşitleri günlük kullanıma uygun ürünlerdir. Günlük kullanıma uygun kremler genellikle jojoba yağı ve E vitamini gibi cildi hızlı bir şekilde nemlendirmeye ve bakım sağlamaya yardımcı ürünlerdir. 

Krem içeriğindeki bu özel bileşenler aynı zamanda ciltteki erken yaşlanma belirtilerini gidermeye de destek olurlar. Cildi günlük olarak çevresel faktörlerin olumsuz etkilerinden korumaya yardımcı olurlar. Örneğin güneşin zararlı UVA-UVB ışınlarına karşı koruma filtresi uygulayan krem çeşitleri bulunmaktadır. Dışarıda güneş ile temas halinde olduğunuz her an cildinizde adeta bir bariyer görevi üstlenir ve güneşin zararlı ışınlarına karşı etkili bir koruma sağlar. 

Yağlı ciltlerin en büyük problemlerinden bir tanesi yağlı görünümdür. Yağlı cilt görünümünü gidermek daha mat ancak canlılığını koruyan bir cilt görünümü sağlamak için Nivea krem çeşitlerinden matlaştırıcı etkili ürünü tercih edebilirsiniz. Yaz aylarında cildi yenilemeye, canlandırmaya ve tazelemeye yardımcı krem çeşitlerinden kullanabilirsiniz. Cildi yenilemeye yardımcı krem çeşitleri cilde ışıl ışıl, canlı ve sağlıklı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. 

Markanın krem çeşitleri cildin onarım sürecine destek vermekle kalmaz aynı zamanda hoş kokusu ile cildi sarar. Gün boyu ferah ve taze bir koku sağlar. Bu sayede duyulara da en iyi şekilde hitap eder. Nivea2nın pişik gibi cilt sorunlarına yardımcı ürünleri de bulunmaktadır. Nivea pişik kremleri ciltteki hassasiyeti gidermeye yardımcı olur. Cilt tabakasını destekleyen bu krem doğal içeriği ile cilde zarar vermeden cildi korumaya yardımcı olur. 

Nivea krem alırken pek çok etkeni göz önünde bulundurmalısınız. Cilt tipiniz bunların başında gelmektedir. Eğer nasıl bir cilt tipine sahip olduğunuzu bilmiyorsanız uzman bir dermatologdan yardım alabilirsiniz. Böylelikle kullanmanız gereken cilt bakım ürünlerine karşı da doğru bir yaklaşımda bulunabilirsiniz. Yağlı bir cilt tipi için alınacak krem su bazlı olmalıdır. Zaten hali hazırda yağlı olan bir cilde yağ bazlı bir krem uygulamak cildin çok daha fazla yağlanmasına ve parlamasına neden olabilir. Aynı şekilde kuru bir cildiniz var ise cilde yeterli miktarda yağ ve nem desteği sağlayan krem çeşitlerinden kullanmanız önerilir. Ayrıca dışarıda çok fazla zaman geçirenler için Nivea’nın SPF özellikli krem çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar güneş ışınlarının verebileceği zararlara karşı cildi optimum şekilde korumaya yardımcı olur. 

Tercih edilecek ve kullanılacak krem cilt tipi kadar yaş aralığına da uygun olmalıdır. Cilt tipi ve yaş aralığına uygun alacağınız bir krem ile kremden etkili ve hızlı bir sonuç almak mümkün olacaktır. Erkekler için kişisel bakımda son derece önemli olan tıraş için markanın erkeklere tıraş kremleri bulunmaktadır. Bu krem çeşitleri tıraş ile birlikte ciltte ortaya çıkabilecek hassasiyeti gidermeye yardımcı olur. Böylelikle ciltte herhangi bir tahrişe neden olmadan tıraş olmak mümkün olacaktır. 

Nivea Krem fiyat

Nivea krem çeşitlerinde fiyatlar ürünün içeriği, çeşidi ve gramajına bağlı olarak değişebilmektedir. Markanın her cilt tipi ve her cilt sorununa uygun bir bakım kremi mevcuttur. Bu anlamda geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğunu söylemek mümkündür. Her bütçeye uygun krem çeşitleri yediden yetmişe herkesin ihtiyacını karşılamaktadır. Cilt tipinize uygun farklı ağırlıklarda bulabileceğiniz Nivea krem çeşitleri ile cildinizin ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri destekleyebilirsiniz. Bu sayede cildinizin çevresel faktörlerden etkilenme riskini en aza indirmiş olacak, sağlıklı, ışıltılı, canlı bir cilt görünümü sağlayabilirsiniz. 

Nivea krem çeşitlerini sitemizde yakından inceleyebilir, ihtiyacınıza en uygun ürünü en uygun ödeme seçenekleri ile anında online olarak sipariş verebilirsiniz. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun