Kozmela.com

NURSE HARVEY'S

Nurse Harvey's

Dünyaca ünlü İngiliz markası Nurse Harvey’s bebeklerin gaz sancıları ve sindirim sorunlarına karşı ürettiği doğal ve bitkisel içerikli ürünleri ile bilinmektedir. Bebeklerin diş çıkartma döneminde ortaya çıkan kaşıntıları gidermeye yardımcı ürünleri pamukçuk denilen oluşumların da önüne geçmeye katkı sağlar. Bebeğin gaz sancısını hafifletmeye yardımcı ürünleri vardır. Ağlama krizlerinde bebeğin yatışmasına, sakinleşmesine yardımcı olur.

Bebeklerde oluşabilecek mide bulantılarını en aza indirmeye yardımcı ürünleri bulunmaktadır. Bağışıklık sistemini güçlendirmeye, sindirimi düzene sokmaya destek olan ürünleri ile tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla tercih edilmektedir.

Ülkemizde ise Nurse Harvey’s ürünlerini 1981 yılında kurulmuş olan Haks Hamzaoğlu Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. üretmekte ve insanlara sunmaktadır. Yıllardır Harvey Scruton ile ortaklığı bulunan firma sonunda Nurse Harvey’s bebek OTC markasının isim ve üretim haklarını satın almış ve bu ürünlerin ayrıca ihracatını yapan bir firma haline gelmiştir.

Nurse Harvey’s Dentigel

Bebekler özellikle diş çıkarma dönemlerinde kendilerini rahatsız hissedebilirler. Bu dönemde dişin çıktığı yerlerde kaşınmalar meydana gelebilir ve bebeği huzursuz edebilir. Bu huzursuzluk nedeniyle ağlama krizlerine de girebilirler. Nurse Harvey’s Dentigel bebeklerin bu sıkıntılı dönemi rahat bir şekilde geçirebilmeleri adına özenle geliştirilmiştir. 

İçeriğindeki doğal bileşenler ile diş eti bölgesindeki kaşıntıyı ve rahatsızlığı gidermeye yardımcı olmaktadır. Nurse Harvey’s Dentigel içeriğinde şeker içermez. Doğal özlerle formüle edilmiş olup ebeveynler rahatlıkla bebekleri için kullanabilirler. Hem erkek hem de kız çocuklarında kullanılabilen jel diş çıkacağı dönemlerde kullanılmaya başlanırsa etkisini en iyi şekilde gösterebilmektedir.

İçeriğinde tatlı nane, mentol ve limon bulunmaktadır. Bu sayede bebeğe tat bakımından da rahatsızlık vermez. İçeriğindeki yatıştırıcılar bebeğin rahatlamasına yardımcı olur. Karanfil özü ise diş bölgelerinin rahatlamasına ve bebeğin keyfini bozmadan günü rahat ve keyifli bir şekilde geçirmesine yardımcı olur.

Nurse Harvey's Damla

Bebekleri en çok rahatsız eden durumlardan bir tanesi de gaz sorunudur. Bebekteki gaz sancısının azalmasına ve bebeğin rahatlamasına yardımcı olan Nurse Harvey's damla ailelerin de favorisi durumundadır. Damla içerisinde bebeğin günlük A ve E vitamin ihtiyacını karşılayacak bileşenler yer almaktadır. İçerisinde yapay katkı maddeleri, tatlandırıcı ya da şeker bulunmaz. Bu sebeple aileler gönül rahatlığı ile bebekleri için kullanabilirler.

Bebeğin sindirim sistemi gelişimine de destek veren doğal içerikli ürün kolik sancıların önüne geçme adına etkili bir destek sunmaktadır. Bebeklere ağız yolu ile verilen damla düzenli kullanımda rahatlamaya yardımcı olur.

Nurse Harvey's in tüm ürünlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü en uygun ödeme koşulları ile anında sipariş verebilirsiniz.

 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun