Kozmela.com

Nuxe Body - Vücut Bakım

Hijyen ve görünümüne dikkat eden insanlar pek çok farklı kişisel bakım ürünü kullanıyor. Vücudun geneli için kullanılabilecek bakım ürünleri olduğu gibi bölgesel bakım ürünleri de bulunuyor. Vücut bakımında geniş ürün yelpazesi ile dikkat çeken Nuxe bu konuda insanların ihtiyacını kapsamlı bir şekilde karşılıyor. Vücut bakım kremi, peeling, vücut spreyi, vücut sütü, duş jeli, vücut yağı, roll-on, selülit bakım serumu gibi pek çok ürün bulunuyor.

Nuxe Body Krem

Günlük kullanılan bakım kremleri cildin nemlenmesine yardımcı olarak daha canlı bir görünüm elde etmeye yardımcı olur. Nuxe Body Creme Fondante Raffeermissante içeriğinde mimoza ağacı özü bulunmaktadır. Vücudun genelinde kullanılabilen bu krem ciltteki sıkılık kaybını gidermeye yardımcı olur.

Çevresel faktörlerin ciltteki olumsuz etkilerini en aza indirmeye destek verir. İçeriğinde Hindistan cevizi ve vanilya özleri vardır. Bu sayede ciltte gün boyu kalıcı etkili bir koku bırakır. Bu kokular kişinin kendisini daha iyi hissetmesine yardımcı olur. Ayrıca ciltte yumuşaklık ve tazelik kazandırmaya destek verir.

Nuxe Body Roll-On

Terlemenin etkisi ile oluşabilecek kötü kokuları ancak etkili bir roll-on deodorant ile önlemek mümkün olabilir. Gümüş ve alum pudrası içeren özel formülü ile gün boyu terleme ile oluşabilecek kötü kokuların önüne geçmeye ve ferahlık vermeye yardımcı olur. Yabani vanilya, beyaz çiçekler, Hindistan cevizi gibi içerikler ciltte gün boyu hoş bir koku bırakır.

Nuxe vücut bakım serisi içerisindeki Roll-On tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir. İster sabahları duştan sonra ister gün içerisinde herhangi bir saatte temiz ve kuru cilde uygulamak yeterlidir. Kullanımı pratik olduğundan her yerde rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Klasik deodorant formunda olan Nuxe Body Long-Lasting Deodorant yine oluşabilecek kötü kokuları önlemeye ve cildi gün boyu ferah tutmaya yardımcı olur. Sabah duş sonrası kullanılacak olan deodorant ile gün boyu ter kokusu endişesi olmadan rahat bir şekilde zaman geçirmek mümkündür.

Nuxe Body Serum

Seri içerisinde yer alan Nuxe Body Serum Minceur ise ciltteki selülit oluşumlarının giderilmesine yardımcı olur. İçeriğinde bitkisel kafein, Brezilya mimozası ve kakao polifenolleri bulunmaktadır. Ciltte yağ yakımını hızlandırmaya yardımcı olur. Cildin temizlenmesine ve pürüzsüz bir form kazanmasına destek sağlar. Taze ve canlandırıcı bir kokuya sahiptir. İlk kullanımdan itibaren etkisini göstermeye başlar. Ayrıca kullandıktan sonra ciltte yapışkan bir his bırakmaz. 

Nuxe Body serisi içerisinde bunlar haricinde deodorant, vücut yağı, nemlendirici vücut sütü gibi cildin ihtiyacını karşılamaya yardımcı, destekleyici pek çok ürün bulunuyor. Nuxe Body vücut bakım serisi içerisindeki tüm ürünlere Kozmela üzerinden ulaşabilir, inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü en uygun ödeme koşulları ile anında sipariş verebilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun