Kozmela.com

NUXE CRÉME FRAİCHE DE BEAUTÉ - NEMLENDİRİCİ VE YATIŞTIRICI BAKIM SERİSİ

Nuxe Créme Fraiche de Beauté - Nemlendirici ve Yatıştırıcı Bakım Serisi listesinde 8 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Nuxe Créme Fraiche de Beauté - Nemlendirici ve Yatıştırıcı Bakım Serisi

Cildin en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden bir tanesi nemdir. Nemsiz kalan bir cilt hem canlılığını yitirmekte hem de olması gerekenden çok daha erken yaşlanma belirtileri ortaya çıkartmaktadır. Çevresel faktörler nedeni ile cilt bazen nemini kaybedebiliyor. Eğer günlük olarak etkili bir destek ürünü kullanılmaz ise cilt problemleri çok daha farklı bir boyuta taşınabilir. Cilt tipine uygun bir nemlendirici ile cildi çevresel faktörlere karşı korumak mümkün olmakla beraber aynı zamanda erken yaşlanma belirtilerini de ortadan kaldırma adına bir destek almak mümkün olabilmektedir.

Nuxe Créme Fraiche de Beauté serisi ürünleri özel içeriği sayesinde cildi 48 saate kadar nemlendirmeye yardımcı olur. Seri içerisinde nem serumu, matlaştırıcı bakım emülsiyonu, yoğun bakım kremi, nemlendirici maske, nemlendirici sprey krem gibi cildin nem seviyesini dengelemeye yardımcı pek çok ürün yer alıyor.

Nuxe Créme Fraiche de Beauté Nemlendirici

Seri içerisinde yer alan ve cildin nemlenmesine yardımcı olan ürünlerden bir tanesi Nuxe Creme Fraiche De Beaute 48h Mattifying Fluide. Tüm yaş gruplarının rahatlıkla kullanabileceği bu nemlendirici 48 saat boyunca cildin nemli kalmasında destek olmaktadır. Ayrıca ciltte gün boyu mat bir görünüm sağlamaya yardımcıdır. Ürünü makyaj öncesinde baz olarak kullanmak da mümkündür. Formülünde yüksek teknoloji yosun özü, botanik sütler, turuncu beyaz çiçekler, badem, shea yağı gibi birbirinden zengin içerikler yer almaktadır.

Nuxe Creme Fraiche De Beaute 48h Rich Cream ise ciltte yoğun bir nemlendirme etkisi sağlamaya yardımcı olmaktadır. Nemlendirmeye son derece büyük katkı sağlayan yüksek teknoloji yosun özü yine formülünde yer almaktadır. Cildin temizlenmesine yardımcı olurken aynı zamanda yumuşatılmasına, tazelenmesine destek verir. Sabah ve akşam özellikle boyun bölgesine uygulandığı takdirde en kısa zamanda etkilerini görmek mümkün olabilmektedir.

Seri içerisindeki etkili ürünlerden bir tanesi de nem serumudur. Nuxe Creme Fraiche De Beaute 48h Serum tüm cilt tipi ve yaş gruplarına uygun olarak formüle edilmiştir. Cildi sadece nemlendirmeye değil, dış faktörlerden korumaya yardımcı olurken ultra-fresh konsantre bakım sağlar. İçeriğindeki hyalüronik asit cildin yoğun bir şekilde nemlenmesine destek sağlar. Botanik sütler ve yüksek teknoloji yosun özü ile elde edilmiş etkili formülü sayesinde ciltte kısa sürede canlanma ve aydınlanma görülebilir.

Nuxe Créme Fraiche de Beauté serisindeki tüm ürünleri Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun