Kozmela.com

NUXE CRÉME PRODİGİEUSE - NEMLENDİRİCİ VE YORGUNLUK GİDERİCİ BAKIM SERİSİ

Nuxe Créme Prodigieuse - Nemlendirici ve Yorgunluk Giderici Bakım Serisi listesinde 8 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Nuxe Créme Prodigieuse - Nemlendirici ve Yorgunluk Giderici Bakım Serisi

İnsan cildi pek çok faktörden dolaylı yoldan etkilenebilir. Çevresel faktörler, yanlış ürün kullanımı, stres, kaygı gibi durumlar cildin çok daha hızlı yıpranmasına yol açabiliyor. Bu gibi olumsuz durumların önüne geçmek için elbette farklı tedbirler alınabilir. Bunun için alınabilecek en iyi tedbirlerden bir tanesi ise doğru cilt bakım ürününü kullanmaktır.

Günlük kişisel bakımda cilde uygun ürünü kullanmak ciltte ortaya çıkabilecek olumsuz durumların da üstesinden gelmeye yardımcı olacaktır. Nuxe markası birbirinden farklı serileri ile cilt için gereken desteği veriyor. Bu serilerden bir tanesi olan Nuxe Créme Prodigieuse içerisindeki ürünler hem cildi nemlendirmeye hem de yorgunluk izlerini gidermeye yardımcı oluyor.

Nuxe Creme Prodigieuse Boost Ne İşe Yarar?

Nuxe markasının en popüler serilerinden bir tanesi olan Boost serisi ciltteki yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye yardımcı olurken aynı zamanda cildin daha dolgun, canlı ve aydınlık görünmesine katkıda bulunur. Özellikle nazik, dış faktörlerden çabuk etkilenen ciltler için ideal olan bu serideki ürünler cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamaya yardımcı olur. Bu sayede ciltte daha taze daha parlak ve sağlıklı bir görünüm elde edilebilmektedir. Nuxe Creme Prodigieuse Boost serisi içerisinde farklı cilt tiplerine farklı çözüm sunan ve ihtiyacı karşılamayı hedefleyen ürünler bulunuyor.  

Nuxe Prodigieuse Boost Göz Kremi

Seride göz çevresini düzenlemeye yardımcı birkaç ürün bulunuyor. Bunlar özellikle göz çevresindeki ince deriyi güçlendirmeye ve ince çizgi belirtilerini en aza indirmeye yardımcı olmaktadır. Seri içerisinde yer alan Nuxe Prodigieuse Boost Eye Balm Gel Çoklu Düzeltici Göz Çevresi Bakım Kremi içeriği bitkisel kafein ve yasemin ile güçlendirilmiştir. Göz çevresine aydınlık ve canlı bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Göz çevresinin nemli kalmasın yaşlanma belirtilerini en aza indirmede önemlidir. Krem, bu nemi sağlamaya destek olur. Göz çevresinde pürüzsüz bir görünüm oluşmasına katkı sağlar.

Seri içerisinde yer alan bir diğer ürün ise Nuxe Creme Prodigieuse Contour Des Yeux - Göz Çevresi Bakım Kremidir. Tüm yaş ve cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak üretilmiş olan bakım kremi enerji verici ve nemlendirmeye yardımcı bir özelliğe sahiptir. İçeriği %94 doğal olarak formüle edilmiştir. Mavi ölmez polifenoller, mavi agerat özü, kakao ekstratları, bitkisel kökenli gliserin gibi önemli bileşenler yer almaktadır.

Nuxe Prodigieuse Boost Bakım Kremi

Nuxe serisi içerisinde hedefe yönelik pek çok ürün bulunuyor. Nuxe Prodigieuse Boost 5’i 1 Arada Pürüzsüzleştirici Baz cilt tonunu eşitlemeye yardımcıdır. Ciltteki nemi düzenlemeye katkı sağlayan baz mat bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. İçeriğinde bulunan pembe liçi ve pembe yasemin ciltte hoş bir koku bırakır.

Nuxe Prodigieuse Boost Multi Correction Creme Çoklu Düzeltici Jel Krem ise gün içerisinde stres, çevre kirliliği gibi durumlardan etkilenen cildi sakinleştirmeye ve yorgunluğunu almaya yardımcıdır. Cilde hem yumuşaklık hem de pürüzsüzlük kazandırmaya yardımcıdır. Sabahları yüz, dekolte ve boyun bölgelerine uygulayarak gün boyu etkisini görmek mümkündür.

Seri içerisinde gece bakımı için özel olarak formüle edilmiş olan Nuxe Creme Prodigiuse Boost Night Recovery Gece Bakım Kremi içeriğinde calendula ve yasemin çiçeği ile ciltte hoş bir koku bırakır. Yağsız yumuşak bir yapısı vardır. Gece cilt tarafından iyi bir şekilde emildiğinden gün boyu canlı ve taze bir cilt görünümü sağlamaya yardımcı olur.

Nuxe Prodigieuse Boost serisindeki ürünlerin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun