Kozmela.com

Nuxe Men - Erkek Bakımı

Erkeklerin kişisel bakımda kullandığı pek çok ürün bulunuyor. Genelde erkeklerin kullandığı bu ürünler belirlidir. Bunlar arasında en çok tercih edilenleri; bakım kremi, deodorant, tıraş jeli, bakım balsamı, duş jeli gibi ürünler bulunuyor.

Erkek bakım ürünlerinde kaliteli seçenekler sunan Nuxe markası ürünleri ile erkeklerin günlük bakım ihtiyacını en iyi şekilde karşılıyor. Nuxe Men ürünleri genel olarak cilt bakımı ve tıraş bakımı olarak üzere iki kategoride incelenebilir. Her biri günlük bakım rutininin bir parçası olan Nuxe Men ürünleri ile erkekler daha bakımlı, daha enerjik ve daha zinde hissedebiliyor.

Nuxe Erkek Duş Jeli

Günlük kişisel bakımda önemli bir yeri bulunan Nuxe Men duş jeli rahatlatıcı etkisi ile öne çıkmaktadır. Nuxe Men duş jeli tek bir adımda cildi temizlemeye yardımcı olur. Üründen az bir miktar kullanarak yeterli köpürtme sağlanabilir. Enerji verici bir his sağlar.

Nuxe Men Erkek Duş Jelini hem saç hem yüz hem de vücut için kullanmak mümkündür. Tüm cilt tiplerine uygun olarak formüle edildiğinden herkes rahatlıkla kullanabilmektedir. Nuxe Men %95 oranında doğal içerik ile geliştirilmiştir. Ayrıca Nuxe Men duş jeli sabun ya da paraben gibi katkılar içermemektedir.

Nuxe Erkek Göz Kremi 

Göz çevresindeki deri çok ince olduğundan ilk yıpranan ve yaşlılık belirtilerinin ortaya çıktığı alan burası olmaktadır. Göz çevresi için doğru ürün kullanıldığı zaman etkili sonuçlar almak mümkündür. Göz çevresinin daha temiz, bakımlı olması ve ayrıca ince çizgi oluşumunu engelleme adına Nuxe markasının ürettiği Nuxe Men Contour Des Yeux - Erkekler için Göz Çevresi Bakım Kremi oldukça idealdir.

Göz kremi, göz çevresinde oluşan ton farklılıklarını giderme ve daha sağlıklı bir görünüm elde etmeye yardımcı olmaktadır. İçeriğinde doğal bileşenler E vitamini, meşe kabuğu, hyalüronik asit cildi nemlendirmeye ve canlı bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Günlük kullanıma uygun olan kremi sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez uygulamak yeterlidir.

Nuxe Erkek Nemlendirici

Kuru ve bakımsız bir cilt çevresel faktörlerden etkilenebilir ve nemini kaybeden ciltte erken yaşlanma belirtileri ortaya çıkabilir. Nuxe Men Gel Multi Fonctions Hydratant erkeklerde kuru cildi canlandırmaya ve nem dengesini sağlamaya yardımcıdır. Sulu, hafif taze jel cildin güç ve enerji kazanmasına destek verir.

Nuxe Men nemlendirici eğer yağlanmaya müsait bir cilt söz konusu ise ciltte matlaşma sağlar ve yağı kontrol altına almaya yardımcı olur. Cildi nemlendirmeyle beraber enerji ve güç kazanmasına da destek verir. Nuxe Men nemlendirici İçeriğinde Mısır şekeri, hyalüronik asit, Meşe kabuğu, Allatoin, Baobab yaprakları özü gibi önemli bileşkeler yer almaktadır. Bu özel bileşkeler cilde gereken nemin sağlanmasına yardımcı olur.

Nuxe Men Erkek Bakım serisi içerisinde ayrıca terleme karşıtı erkek deodorantı, tıraş jeli, tıraş sonrası bakım balsamı gibi yine erkeklerin günlük bakım rutininde kullanabilecekleri pek çok ürün bulunuyor. Nuxe Men ürünlerini tek tek almak mümkün olduğu gibi set şeklinde almak ve bir kerede tüm bakım adımlarını tamamlamak da mümkündür.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun