Kozmela.com

NUXE PRODİGİEUX - ÇOK AMAÇLI BAKIM SERİSİ

Nuxe Prodigieux - Çok Amaçlı Bakım Serisi listesinde 13 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Nuxe Prodigieux - Çok Amaçlı Bakım Serisi

Çok amaçlı bakım serileri sadece belirli bir bölgeye değil, hemen her bölgeye uygulama yapılabilme özelliği taşıyan ürünlerden oluşmaktadır. Yüz, saç, vücut gibi bölgelerin ihtiyaçlarını aynı anda gidermeyi hedefler. Yeterince bakımı sağlanmayan cilt ya da saçlar çevresel faktörlerden çok hızlı bir şekilde etkilenebilir. Bu nedenle kişisel bakım çerçevesinde vücuttaki tüm bölgelere ayrı ayrı bakım sağlanması gerekir. Nuxe Prodigieux Çok Amaçlı Bakım Serisi ihtiyaç duyulan her bölgeye uygulanabilecek ürünlerden oluşmaktadır. Farklı bölgelere aynı anda bakım sağlamak isteyenler için idealdir.

Nuxe Prodigieux Çok Amaçlı Kuru Yağ

Ciltte herhangi bir şekilde yağlı bir görünüm ya da his bırakmadan bakım yapmayı sağlayan kuru yağ şimdi Nuxe kalitesi ile geliyor. Seri içerisinde pek çok kuru yağ içerikli ürün bulunuyor. Bu yağ saç, vücut ve yüz bölgelerine kapsamlı bir bakım sağlamaya yardımcı olur. Ürün serisi %100 bitkisel yağlardan oluşmaktadır. Kuru yağ çeşitleri cildin tazelenmesine yardımcı olur. Çevresel faktörlerin ciltte bıraktığı olumsuz etkileri engellemeye destek olur.

İçeriğindeki tatlı badem cildin yumuşamasına yardımcı olur. Yine içeriğinde bulunan Kamelya ise cildin nem ihtiyacını gidermeye katkı sağlar. Nem dengesi sağlanmış bir cilt daha sağlıklı, canlı ve aydınlık görünecektir. Nuxe Prodigieux Çok Amaçlı Kuru Yağ içerisinde bulunan Hodan erken yaşlılık belirtilerini, ince çizgileri gidermeye destek verir.

Stres, hava kirliliği gibi nedenler cildi çok daha erken yıpratabilir ve ciltte erken yaşlanma belirtileri ortaya çıkarabilir. Bu durumun üstesinden gelmek için etkili içeriği ile Nuxe Prodigieux Çok Amaçlı Kuru Yağ yardımcı olabilmektedir. İçeriğinde bulunan fındığın ise cildi yatıştırıcı özelliği bilinmektedir. Macademia ise cildin kendisine gelip canlanmasında oldukça önemli bir rol oynamaktadır.

İçeriğinde bulunan argan özellikle yağlı ciltler için faydalı olduğu bilinmektedir. Ciltteki fazla yağı dengelemeye yardımcı olur. Saçları canlandırmaya büyük katkı sağlar. Argan içeriği ile ışıl ışıl ve sağlıklı görünen saçlar ortaya çıkabilir. Nuxe Prodigieux Çok Amaçlı Kuru Yağ çeşitleri %95,5 oranında doğal içeriklerle formüle edilmiştir. Ayrıca içerisinde mineral yağ, silikon ya da koruyucu barındırmamaktadır. Bu sebeple gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Nuxe Prodigieux Parfüm ise set şeklinde sunuluyor ve parfümle birlikte içerisinde vücut sütü ve mum da yer alıyor. Nuxe parfüm hoş kokusu ile gün boyunca tende kalıcılığını koruyor. Duş sonrası kullanıldığında tüm gün tazelik sağlıyor.

Nuxe markasının hem yüz hem cilt hem de vücut için kapsamlı bakım yapmak isteyenler için ürettiği Nuxe Prodigieux serisi ürünlere Kozmela üzerinden ulaşabilir, inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun