Kozmela.com

OİOİ

Oioi markasında 127 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Oioi Tabak ve Emzik Çeşitleri

Markanın kurucu ortaklarından olan Hande Todd’un annelerin hayatını kolaylaştırmak adına bebek ürünleri tasarlaması ile firma Oioi ismi altında faaliyetlerine başlamıştır. Bebek ürünlerini tasarlarken bebeklerin sağlık ve konforunu daima ön planda tutmuştur. Markanın felsefesi ürünleri bir anne gözünden, anne rahatlığı düşünülerek dizayn etmek ve bir anne özeniyle kullanılmasına olanak sağlamak olmuştur. Firma özenli, samimi, pratik ve inovatif bir yaklaşım benimsemiş olup kurulduğu günden bugüne annelerin hayatını kolaylaştırmayı hedeflemiştir. Oioi markası ürünleri ABD ve Avrupa başta olmak üzere toplamda 47 ülkede insanlarla buluşmaktadır.

Oioi Tabak

Bebeklerin kendi başlarına yeme alışkanlıklarını kazanmalarında kendilerine ait kaşıklarının ve tabaklarının olması çok önemli. Yavaş yavaş yeme alışkanlığı kazanan bebeklerin kendilerine güveni de bu zamanlarda oturmaya başlamaktadır. Oioi’nin kaşık mini bardak ve tabak gibi bebekler için özel olrak tasarlanmış ve bebeklerin yeme alışkanlığını kazanmasına yardımcı ürünler bulunuyor. Oioi tabak çeşitleri farklı renk ve tasarımları ile hem çok kullanışlı hem de bebeğin ilgisini çekecek türde.

Oioi tabak çeşitleri vakumlu tabana sahiptir. Bu sayede tabak masaya sabitlenir ve bebek tarafından devrilemez. Bebeğin ince motor becerilerinin gelişiminde olumlu etkileri vardır. Fırına ya da mikrodalgaya girebilecek şekilde tasarlanmıştır. Silikonun düşük ısı iletkenliği vardır. Bu sayede yemek ısıtıldıktan sonra bebeğin eli silikon tabaktan yanmaz, güvenle dokunabilir. Elde yıkanmaya uygundur. Uluslararası test kuruluşları tarafından test edilip onaylanmış olup ebeveynler gönül rahatlığı ile bebekleri için kullanabilir.

Oioi Uyku Arkadaşı

Bebekler henüz dünyaya adapte olurken çevrelerindeki objeleri inceleyerek anlam kazanmaya çalışırlar. Bu esnada onlara cazip gelecek ve aileleri dışında yalnız olmadıklarını hissettirecek zararsız malzemeden yapılmış oyun arkadaşları bulunmaktadır. Oioi’nin özel tasarımı emzikli uyku arkadaşı bebeklerin doğumdan itibaren en yakın arkadaşı olmaktadır. Damak dostu olduğu için hiçbir zararı yoktur ve aileler güven içerisinde alıp bebeklerine arkadaş yapabilmektedir.

Yumuşak bir dokuya sahip olan Oioi uyku arkadaşı emzik oyuncağı ile birlikte elde rahatlıkla yıkanabilir. BPA, PVC ve ftalat gibi maddeler içermez. 0-24 ay aralığındaki bebeklerin en iyi dostudur. 

Oioi bebek ürünlerinin tamamını Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü Türkiye’nin neresinde olursanız olun anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun