Okay Saç Bakım Ürünleri

Okay Kozmetik ilk olarak 2006 senesinde faaliyetlerine başlamış ve 2013 senesinde ilk yurt dışı satış ofislerini Hollanda ve Almanya’da açmıştır. Günümüze geldiğimizde firma Avrupa’dan Afrika’ya, Güney Amerika’dan Orta Doğu’ya pek çok bölgede ürünlerini insanlarla buluşturmaktadır. Irak, Azerbaycan, Rusya gibi ülkelerin de aralarında bulunduğu toplamda 5 kıtada ve 44 ülkede insanlar Okay markasının ürünlerini kullanmaktadırlar. Okay Kozmetik bünyesinde bulunan Neva Kozmetik ise teknolojinin son imkânları ile üretilmiş ürünlerinin dağıtım ve pazarlama faaliyetlerini etkin bir şekilde sürdürmektedir. 

Okay Kozmetik bünyesindeki Nevacolor, Nevacare Nutritive, Nevaform Xtreme, Botanic, Nevaperm, Nevablond, Exicolor gibi markalar global anlamda başarısını kanıtlamıştır. Bu ürünler ayrıca iç pazarda da ciddi bir başarıyı yakalamıştır. Firma yerel market grupları, yerel zincir mağazaları ve sayısız kuaför bayisi ile birlikte online satış noktası Nevashop bünyesinde ürünlerini insanlara ulaştırmaktadır. Satış hacmini sürekli genişleten firma bugün sektörde satış ve dağıtım ağı olarak liderlerden bir tanesidir.

Kozmetik Boya

Okay Kozmetik bünyesinde saç bakımına dair pek çok ürün bulunuyor. Bu ürünler güçlü içeriği ve formulasyonu ile saçlarda arzu edilen sonucu almaya yardımcı olmaktadır. Okay kozmetik ürünleri içerisinde onarıcı saç maskesi, fön suyu, saç bakım yağı, silver şampuan, saç bakım kremi, keratin şampuan gibi ürünler bulunuyor. Onarıcı saç maskesi içeriğinde yer alan keratin saçın onarılmasına destek olur. Saçın çok daha sağlıklı, canlı görünmesine katkı sağlar. Onarıcı saç maskesi şampuan ve krem ile birlikte saçın bakımını tamamlamaya yardımcı olur.

Saç maskeleri yoğun bir içeriğe sahiptir. Bu sayede saçların kökten uca beslenmesine katkı sağlar. Ayrıca saç maskeleri saçlardaki nem kaybını önlemeye de destek olur. Nemini koruyan saçlar çok daha canlı ve parlak görünecektir. İpeksi bir yumuşaklık ve parlaklık için saç maskeleri kullanılabilir. Okay Kozmetik bünyesindeki saç bakım maskeleri sadece saçın güçlenmesine yardımcı olmakla kalmaz saçın kolay şekil almasına da yardımcı olur.

Markanın sunduğu keratin içerikli fön suyu saçların yumuşamasına ve parlamasına yardımcı olur. İster ıslak ister kuru saça uygulanabilecek fön suyu ile yıpranmış saçlar hızla kendine gelir, güçlenir ve nemli yapısı ile gün boyu ışıldar. Fön suyu nemi saça hapsetmeye yardımcı olur. Ayrıca çevresel faktörlere karşı etkili bir koruma sağlar. Saçın rengini korumaya destek olur. İster ıslakken ister kuruyken tarama kolaylığı sağlar.

Silver şampuan ise son yıllarda en sık kullanılan şampuan çeşitlerinin başında geliyor. Sarı ve beyaz tonlardaki saçlar için geliştirilmiş olan silver şampuan saçtaki yansımaları en aza indirmeyi hedefler. Saça parlaklık ve yumuşaklık kazandırmaya yardımcı olur. İçeriğinde mor pigmentler vardır ve saçın sarı rengini etkili bir şekilde nötralize etmeye olanak sağlar. Çok daha canlı bir sarı renk elde etmeye yardımcı olur. Profesyonel kullanımlar için idealdir.

Okay Kozmetik markasının pek çok saç bakım ürünü bulunuyor. Bu bakım ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve size en uygun ürünü sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun