OKEY

Okey markasında 25 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Okey Prezervatif Fiyatları

25 seneye dayanan uzun bir tarihe sahip prezervatif markası Okey, piyasaya sunulduğu yılın hemen ertesinde devrim niteliğinde cesur bir adım atarak televizyon reklamları yayınlamıştır. Buna bağlı olarak da Okey, ülkemizde doğum kontrol kavramı ve yöntemlerinin bilinip yaygınlaştırılmasında önemli bir yere sahip prezervatif markası olma özelliği taşır.
 
Etkili bir cinsel korunma metodu olmanın yanı sıra çiftleri cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı da koruyan Okey prezervatif, ilk günden beri, ülkemizde önemli bir gönüllü kuruluş olan Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı tarafından destekleniyor.
 
Yüksek kalite standartlarına sahip Okey prezervatifleri, biyofit özellikleri sayesinde kullanıcılar tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Üretim safhasında elektronik cihazlar aracılığıyla sağlamlık ve esneklik açısından test edilen ve bu sayede güçlü bir koruma sağlayan ürünleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. İncelik, boyut, renk, doku ve koku bakımından geniş bir çeşitlilik sunan Okey markalı kondomlar arasından ihtiyacınıza ve önceliklerinize göre seçim yapabilirsiniz.
 
Endişe yerine bol keyif ve haz içeren cinsel birliktelikler yaşamak ve doğum kontrol konusunda kendinizi rahat hissetmek istiyorsanız siz de Kozmela'nın sağladığı avantajlı alışveriş fırsatlarını değerlendirerek kendinize en uygun Okey prezervatif ürünlerini hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Okey
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun