Kozmela.com

Okey Prezervatif Fiyatları

Sağlıklı bir cinsel yaşam sürmek aynı zamanda partnerlerin yaşayacakları ilişkiden daha çok zevk alabilmeleri adına prezervatif dediğimiz ürünler tüketicilere sunulmaktadır. Prezervatif denildiğinde ilk akla gelen markalardan bir tanesi hiç şüphesiz Okey’dir. Okey markasının geçmişi 25 seneye dayanmaktadır. Türkiye’nin en güvenilir prezervatif markalarından bir tanesi olan Okey, geniş ürün yelpazesi ile önemli bir ihtiyacı en iyi şekilde karşılamaktadır. İstenmeyen gebeliklerin önüne geçmek ve cinsel yolla bulaşan hastalıklardan kurtulmak için prezervatifler oldukça kullanışlıdır.

İlk olarak 1990’lı yıllarda üretime geçilen Okey prezervatifleri aile planlamasını düzenleme adına oldukça büyük katkı sağlamıştır. Ülkemizde cinsel hayatın daha bilinçli bir şekilde yaşanabilmesi ve tüketicilerin bu konuda daha bilinçli davranması için üretilen Okey prezervatifleri insanlar tarafından çabucak benimsenmiş ve büyük ilgi görmüştür. Hem doğum kontrol hem de sağlıklı bir cinsel yaşam için üretilen prezervatif çeşitleri kullanışlı yapısı ile de partnerlere kolaylık sağlamaktadır. 

Okey prezervatifleri renkli bir cinsel yaşam imkânı sunma adına kişileri çeşitli tehlikelerden korurken aynı zamanda farklı yapıları ile ürettiği prezervatifler ile çeşitlilik sunmaktadır. Okey markasının ilk çıkardığı prezervatif olan Okey klasik ince yapısı ve zevke uygun tasarımı ile dikkat çekmektedir. Sonrasında ürünlerinde çeşitliliğe giden marka daha pek çok farklı tasarımda ve kokuda prezervatif çeşidi üretmiş ve üretmeye devam etmektedir. 

Okey Prezervatif Çeşitleri

Okey prezervatif çeşitleri üretilirken istenmeyen gebelikleri, çeşitli hastalıkları engellemeye yardımcı olmasının yanı sıra kişilerin cinsel birleşme esnasında maksimumda zevk almalarını hedeflemektedir. Kişilerin haz duygularını daha uzun süreli yaşatmak isteyen Okey markası geciktiricili ürünler üretmiştir. Geciktiricili prezervatif daha uzun sürede partnerlerin çok daha fazla zevk almasına olanak sağlamakta olup tüketiciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. 

Popüler prezervatif markası Okey farklı ürün çeşitleri ile daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedeflemektedir. İnsanlara farklı ve bir o kadar renkli seçenekler sunan Okey sürekli olarak ürünlerinde çeşitliliğe gitmektedir. Özellikle günümüzde gelişen teknolojinin de katkılarıyla Okey prezervatif çeşitlerinde geniş bir çeşitlilik söz konusu olmuştur. Sağlıklı ve bir o kadar renkli bir cinsel hayat isteyen kişiler için geniş bir ürün yelpazesi söz konusudur.  

Doğru bir kullanım ile Okey prezervatiften maksimumda fayda sağlamak mümkündür. Hem istenmeyen gebeliklerin önüne geçmek hem de çeşitli hastalıklardan korunmak ve cinsel birleşmeden en iyi şekilde keyif almak için her birleşme öncesi ürünün doğru şekilde uygulanması gerekir. Okey prezervatif çeşitlerinin her biri farklı dokuya, kokuya ve özelliklere sahiptir. Her Okey prezervatifte ayrı özelliklerin olması ise farklı zevklere en iyi şekilde hitap etmektedir. Bu sayede heyecan ve tutunun cinsel birleşme esnasında en üst seviyelere çıkması da mümkün olmaktadır. 

Okey markasının en çok tercih edilen prezervatif çeşitlerinden bir tanesi de tırtıklı modellerdir. Tırtıklı prezervatif modelleri ilişkideki zevki ikiye katlamaya yardımcıdır. Afrodizyak etkili prezervatif çeşitleri birleşme esnasında duyuları en iyi şekilde harekete geçirir. Okey prezervatiflerin tam koruma özelliği olduğundan kişinin konforunu en iyi şekilde sağlamaktadır. Hangi özelliklere sahip prezervatifin kullanılacağı ise partnerlerin kişisel zevklerine bağlıdır. Ancak sadece tek bir model değil birden fazla modeli bir kerede alıp farklı deneyimler yaşamak isterseniz markanın karma paketli prezervatif çeşitlerinden de alabilirsiniz. 

Sağlıklı ve bir o kadar renkli bir cinsel yaşamın anahtarı ancak tam korunma yöntemi ile gerçekleşebilir. Doğum kontrol ve aile planlaması için etkili bir yöntem olan prezervatifler kullanım kolaylığı nedeniyle de çiftler arasında tercih sebeplerinden olmaktadır. Tek kullanımlık olduğu için de prezervatifler pratik bir kullanım sağlar. Kondom çeşitleri doğru bir şekilde kullanıldığı takdirde tam koruma sağlayacak ve partnerlere zevkli anlar yaşatırken istenmeyen gebelikler ve hastalıkların da önüne geçmeye yardımcı olacaktır. Çok geniş bir çeşitlilik söz konusu olduğundan farklı renk ve kokularda prezervatif tercih etmek mümkündür. Kondom çeşitleri tasarlanırken kullanıcı deneyimi ve memnuniyeti göz önünde bulundurulur. Kişiye özgü bir ürün olduğundan kalitesiyle kişiye %100 memnuniyet sağlaması hedeflenir. Üretim aşamasında çiftlerin ilişki esnasındaki beklentiler önemlidir. Bu sebeple üretilen her bir prezervatifin özelliği çiftlerin zevklerine uygun şekilde çeşitlendirilir. 

OKEY prezervatif kullanımı

Prezervatif seçimi kadar prezervatifin doğru bir şekilde kullanılması da önemlidir. Prezervatifin nasıl kullanılacağına dair detaylar ürünün ambalajında yer almaktadır. Prezervatifin sımsıkı saran dokusu herhangi bir sızıntı ortaya çıkarmaz ve güvenle kullanılabilir. Gebelik için herhangi bir risk oluşturmaması için özel olarak itinayla tasarlanmıştır. Tüm bu sıkı doku aynı zamanda ince yapısı ile dikkat çeker. Çünkü tüm bu kapsayıcılığa rağmen ince dokusu ile adeta prezervatif yokmuşçasına bir his verir. Bu da partnerler arasındaki haz duygusunu artırır. 

Prezervatif seçiminde kokusu, kaygan yapısı, rengi, tasarımı gibi özellikler göz önüne alınırken aynı zamanda uygun boyutta olmasına da dikkat edilmelidir. Kişinin doğru ebatlarda bir prezervatif tercih etmesi ürüne zarar vermeden kullanması açısından önemlidir. Prezervatifin doğru yüzeyinin giydirilmesi, sadece tek bir sefer kullanılması gibi detaylara dikkat etmek gerekir. Okey markası ambalajından prezervatif tasarımına ve kullanım kolaylığına kadar her bir detaya dikkat etmektedir.  

Okey Prezervatif Özellikleri

Uygun koşullarda en üst kalite standartlarına göre üretilen kondom çeşitleri tüketicilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlar. Farklı aromalar içeren prezervatif çeşitleri partnerlerin ilişki esnasında daha çok zevk almasına olanak sağlar. Fark ebatlarda üretilen kondomlar bu anlamda herkesin ihtiyacına cevap vermektedir. Okey prezervatif çeşitleri en kaliteli malzemelerden üretilmekte ve bu anlamda tüketicilere iyi bir deneyim sunmaktadır. Kaliteli malzemelerden üretildiği için cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı da etkili bir önlem sunmaktadır. 

Farklı ambalajlarda farklı adetlerde sunulan prezervatif çeşitleri farklı fiyat aralıkları ile her bütçeye hitap etmektedir. İster tek özellikli prezervatif seçebilir isterseniz karma paketlerden alarak farklı pek çok özellikteki prezervatiflerden kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Okey prezervatif çeşitleri onlu, yirmili şeklinde farklı adet içerikleri ile tüketicilere sunulmaktadır. Kullanım sıklığına göre bu paketlerden tercih edebilir ve güvenle kullanabilirsiniz. 

Eğer uzun vadede kullanmak isterseniz adedi daha fazla paketlerden tercih edebilir ve ekonomik olarak daha çok avantaj sağlayabilirsiniz. Aile planlaması açısından ve sağlık yönünden son derece faydalı olan bu araçlar sadece erkeklere değil kadınlara da koruma alanı oluşturur. Ayrıca cinsel ilişkinin keyfini her iki kişi için de uzatır. Prezervatif fiyatlarına baktığınızda ise adet sayısına göre değişkenlik gösterdiğini görebilirsiniz. 10’lu paketler nispeten daha hesaplıdır ancak uzun vadede kullanmak isterseniz 20’li paketlerden tercih edebilirsiniz. Kabartmalı, ekstra ince, kayganlaştırıcılı ve daha pek çok farklı özellikli prezervatif çeşidine göz atabilirsiniz.

Türkiye’nin en köklü prezervatif markalarından olan Okey, bu anlamda geniş bir ürün yelpazesini en uygun seçeneklerle sunmaktadır. Her bütçeye uygun bu seçenekler ile istenmeyen gebeliklerden ve hastalıklardan korunmuş olur, cinsel birleşmede de iki kat haz alabilirsiniz. Tamamen güvenli malzemelerden üretilmiş olan Okey prezervatif çeşitleri ince yapısı ile adeta yokmuş hissi uyandırır ve cinsel birleşme esnasında herhangi bir rahatsızlık hissi uyandırmaz. Kullanımı rahat ve pratik Okey prezervatif çeşitlerini sitemizde yakından inceleyerek dilediğiniz özellikteki ürünü en uygun ödeme seçenekleri ile tek bir tıklamayla sipariş verebilirsiniz.

Okey
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun