Kozmela.com

Oksizinc

Oksizinc, Dermotek Laboratuvarları tarafından Türkiye’de üretilen 100% Türk dermo kozmetik cilt bakım markasıdır. Ürünleri 2008 yılından beri Sağlık Bakanlığı’ndan GMP Sertifikalı tesislerde büyük titizlikle ve özenle üretilmektedir.

Oksizinc; çinkonun cilt ve deri üzerindeki bütün faydalarının sağlıklı bir kozmetik üründe tüketici ile buluşarak, günlük yaşam rutinimizde karşı karşıya kaldığımız cilt sorunlarında tedaviye yardımcı olma misyonuyla doğmuştur. Bu misyon çerçevesinde ürünler Türk Dermatoloji Hekimleri ve Kimya Mühendislerinin ortak ar-ge çalışmaları ile formüle edilmektedir.

Güvenilir ve Sağlıklı kozmetik ürünlerle sürekli kendisini yenileyen Oksizinc, Türkiye’de bebek bezi pişiği, akne – sivilce, epilasyon sonrası oluşan hassasiyet vb. bir çok hayat kalitemizi etkileyen deri rahatsızlıklarında kolay ulaşılabilen ve tedaviye yardımcı olarak çözümler sunan bir marka olmayı başarmıştır.

OKSİZİNC PİŞİK KREMİ

Markanın en çok satan ürünü Oksizinc Pomat %40 Cinko Asit'tir. Oksizinc Pomat, içeriğinde bulunan 40% oranındaki çinko oksit sayesinde cildi kurutucu özelliğe sahiptir. Uygulanan bölgede güçlü bir koruyucu tabaka oluşturarak cildinize bakım yapmanızı sağlar. Oksizinc Pomat  pişik sorununu gidermeye yardımcı olur. İçeriğinde bulunan balıkyağı sayesinde bebeğinizin cildine bakım sağlar. Oksizinc Pomat paraben içermez.

Oksizinc ürünlerine Kozmela güvencesi ile ulaşabilirsin.

 

Oksizinc
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun