Kozmela.com

ONE STEP

One Step markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

One Step

Saç kurutucu ve şekillendirici markası olan One Step bu anlamda kişisel bakım ürünlerinde yenilikçi ve kullanışlı ürünler sunuyor. Kişisel bakımın en önemli adımlarından bir tanesi hiç şüphesiz saçlardır. Saç stili kişinin tarzını belirleyen en önemli unsurlardan bir tanesidir. Bunun yanında bakımlı bir görünüm için saç bakımı son derece önemlidir. Saç bakımında kullanılan pek çok üründen bahsetmek mümkündür. Bunlar arasında bulunan saç şekillendiriciler ve taraklar bulunuyor. One Step markası ise tam 3 fonksiyonu bir arada bulunduran fön tarağı ile insanların saç bakım işini oldukça kolaylaştırıyor.  

One Step Saç Şekillendirici

One Step saç şekillendirici pek çok işlevi tek bir üründe buluşturuyor. Saçları tarıyor şekillendiriyor ve bunu yaparken kurutuyor da. Eskiden kadınlar bukle maşaları ve düzleştiricilerle uzun saatler uğraşmak zorunda kalıyorlardı. Üstelik saçları kuruturken şekil vermek oldukça zor bir hale gelebiliyordu. İyon teknolojisi ile geliştirilerek üretilen One Step saç şekillendirici saçlarda statik elektrik birikiminin önüne geçmede etkilidir. Saçların dolaşmasına, birbiri içine geçmesine mani olan şekillendirici ile pürüzsüz, göz alıcı saçlara kavuşmak mümkün oluyor. Üstelik dakikalar içerisinde. Oval tasarımı saçı yumuşatırken yuvarlak kenarları ise düzgün hacim ve kıvrım sağlamaya yardımcı olur.

Saç kurutma işlemini yaparken saçınıza zorlanmadan aynı anda şekil vermek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Geleneksel saç makinelerinin aksine One Step saç şekillendiriciyi saç derinize yakın da kullanabiliyorsunuz. Geliştirilen bu yeni teknoloji saçları yıpratmadan şekil vermeye yardımcı olmaktadır. Saçları ütüleyen düzleştiriciler bazen saça zarar verebiliyor. Ancak One Step saç şekillendiricide böyle bir durum söz konusu olmuyor.

Aynı anda verdiği sıcak hava sayesinde saçları kolaylıkla düzleştirirken anında kurutmaya olanak sağlar. Saç düzleştirici tarağı sayesinde zaman kaybetmeden kısa bir sürede saçlar düzleştirilebilir, kurutulabilir ve aynı zamanda yıpranmasının da önüne geçilebilir. Ergonomik bir tasarıma sahip olduğundan her yerde rahatlıkla kullanılabilir.

Eğer saç şekillendirme işlemine pratik bir çözüm arıyorsanız One Step saç şekillendirme makinesi ile 3 işlemi aynı anda yapabilirsiniz. One Step ürünlerini Kozmela’da yakından inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun