Kozmela.com

OPTİMED

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Optimed

Hem mevsimsel geçişlerde hem de bir takım enfeksiyon sonucunda vücut direncini kaybedebilir. Hem çocuklarda hem yetişkinlerde vücudun direnç kaybetmesi pek çok hastalığa da kapı açabilmektedir. Bu nedenle sağlıklı beslenmenin yanı sıra vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri de sağlamak gerekiyor.

Bazı durumlarda alınan gıdalar bu vitaminleri sağlamaya yetmemektedir. Böyle durumlarda takviye gıda alarak vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerin sağlanmasına destek çıkılabilir. Optimed markası içeriğinde doğal zengin vitaminler barındıran takviye gıdaları ile hem çocuklara hem de yetişkinlere etkili bir destek sunuyor.

Optimed takviye gıdaları hem çocuklar hem de yetişkinler için multivitamin içeren ek gıda çeşitleri sunmaktadır. Vitamin C, vitamin B3, vitamin E, vitamin B6, vitamin A, folik asit, biotin, vitamin B12, çinko, selenyum gibi insan vücudunun ihtiyaç duyduğu tüm vitamin ve mineralleri sağlamaktadır. Bu takviye gıda çeşitleri ilaç değildir ancak normal beslenmeye takviye olarak üretilmektedir.

Optimed’in ana bileşenini oluşturan ve dünya genelinde süper meyve olarak anılan aronyanın birbirinden faydalı etkilerini bu takviye gıdalarda bulmak mümkündür. Aronyanın en önemli özelliklerinden bir tanesi bağışıklığı güçlendirmeye yardımcı olmasıdır. Bu anlamda özellikle mevsimsel geçişlerde bağışıklık sistemi zayıflayan çocuklar için iyi bir destek olmaktadır. Sağlıksız beslenme ile vücuda giren serbest radikallerin temizlenmesine büyük katkı sağlamaktadır.

Aronyanın kandaki kolesterol seviyesini dengede tutmaya yardımcı özelliği bilinmektedir. Bu sayede damar tıkanıklığı gibi durumların önüne geçmeye de katkı sağlamaktadır. Aronya düzenli tüketildiğinde akciğer ve karaciğerin temizlenmesine destek vermektedir. Zararlı mikroorganizmaların dışkı yoluyla atılmasına yardımcı olur. Ayrıca sindirim sistemindeki kalıntıların temizlenmesinde de aronya meyvesinin faydaları olduğu ileri sürülmektedir.

İçeriğinde bulunan elastion ve kolajen kemik ve damar gelişimine katkıda bulunmaktadır. Optimed takviye gıdaları gücünü aronyadan almakla beraber içerisinde daha pek çok vitamin ve mineral içermektedir. Bu nedenle multivitamin olarak bilinmektedir. Bir kerede vücudun ihtiyaç duyduğu pek çok vitamin ve minerali sağlamaya yardımcı olmaktadır.

Vücudun daha dinç ve hastalıklara karşı daha dirençli olması için gıdalara ek olarak Optimed Aronia takviye edici gıdalar tüketilebilir. Vücudun savunma mekanizmasına destek olan bu takviye gıdalar ile daha dinç ve enerjik bir bünyeye kavuşmak söz konusudur. Normal gıdalarla tam olarak elde edilemeyen vitaminleri Optimed ürünleri ile takviye etmek mümkün olabilmektedir.

Hem çocuklar hem de yetişkinler için farklı ürünler sunan Optimed’in takviye gıda çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü Türkiye’nin neresinde olursanız olun tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun