Kozmela.com

ORAL-B

Oral-B markasında 47 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo

Oral-B

Oral-B ağız bakım ürünlerine avantajlarla Kozmela’dan sahip olabilirsiniz.
 
Dünya çapında ağız bakım markası olan Oral-B diş hekimlerinin kullandığı ve tavsiye ettiği markalar arasında her zaman yerini korumaktadır. Ağız bakımı günlük hayatımızda önemli rol oynar. Sararmış ve çürük dişler, kötü ağız kokusu gibi etkenler gün içerisinde konuşurken ağzımızı elimizle kapatmamıza sebep olabiliyor. Bu durumu ortadan kaldırmak için yapılması gereken en önemli adım ise ağız bakımının düzenli ve eksiksiz yapılmasıdır.
 
Çoğu zaman kullanılan diş fırçası dişleri temizlemede ve bakterileri yok etmede yetersiz kalabiliyor. Bu sebeple özel olarak geliştirilen Oral-B şarjlı diş fırçası yuvarlak fırça yapısı sayesinde ulaşılması zor olan bölgelere ulaşarak diş yüzeyinde daha etkin bir temizlik sağlıyor. Oral-B Şarjlı Diş Fırçası Pro-Care indikatörlü fırça kıllarının rengi yarısına kadar açılarak, yeni bir diş fırçası başlığı almanız için uyarı sağlıyor.
 
Sizde Oral-B diş fırçası, diş fırçası başlığı, ağız çalkalama suyu ve daha fazlasına uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla Kozmela’dan tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

Oral-B
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun