Kozmela.com

Organicadent Ağız Bakım Ürünleri

2015 senesinde kurulan Organica Natural Dış.Tic. Ltd. Şti. bünyesindeki bir marka olan Organicadent içeriği doğal bileşenlere sahip diş macunu çeşitleri üretmekte ve tüketicilere sunmaktadır. Markanın diş macunları organik tarım ile elde edilen içerikler kullanılarak üretilmektedir. Bu anlamda insanlara doğal bileşenlere sahip, dişleri doğal bir şekilde korumaya yardımcı ürünler sunmaktadır. Firma bünyesinde sektörde yıllarca çalışmış deneyimli bir ekip yer almaktadır. Organicadent uzun süren Ar-Ge çalışmaları ile tüketicilere güvenle kullanabilecekleri diş macunlarını sunmaktadır. Markanın hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik diş macunu çeşitleri bulunmaktadır.

Organicadent Aktif Karbon Diş Macunu

Markanın tüketicilere sunduğu ürünlerden bir tanesi olan Organicadent Aktif Karbon Diş Macunu diş minesine herhangi bir zarar vermeden diş bakımı sağlamaya ve dişleri beyazlatmaya yardımcı olur. Formülünde bambu ağacından elde edilmiş olan çay ağacı yağı, stevia, propolis, misvak bulunmaktadır. Aktif karbon özellikle son yıllarda dişleri beyazlatma konusunda pek çok çalışmaya konu olmuştur. Aktif karbon doğru bir formül ile kullanıldığında dişleri üst seviyede beyazlatmaya yardımcı olmaktadır. 

Aktif karbonun aşındırıcı özelliğinin dengelenebilmesi için diş macununun içeriğinde propolis ve misvak yer almaktadır. Diş bakımında geleneksel bir ürün olan misvak yıllardır ağız ve diş sağlığı için kullanılmaktadır. Propolis arılardan elde edilen bir madde olup arı kovanlarının geliştirilmesinde kullanılmaktadır. Propolisin pek çok faydası vardır. Ağız ve diş sağlığına olan katkıları da bunlardan bir tanesidir. Çay ağacı yağı, stevia dişlere bakım sağlamakla beraber ağza hoş bir tat bırakmaktadır. 

Organicadent Doğal Diş Macunu

Organicadent markasının adından da anlaşılacağı üzere içeriği tamamen doğal bileşenlerden oluşan diş macunu dişlerde etkili bir temizlik ve bakım sağlar. Çay ağacı yağı ve misvak gibi içerikleri ile dişleri doğal yoldan temizlemeyi hedefler. Organicadent diğer ürünlerinde olduğu gibi doğal diş macununda da SLS, florid, boya ya da paraben gibi içeriklere yer vermemektedir. Misvak, propolis gibi ağız bakımı ve sağlığında kullanılan doğal içerikler bu diş macununda yer almaktadır. İçeriğindeki mentol ise dişleri fırçaladıktan sonra ağız içini ferahlatmaya yardımcı olur. Hoş bir koku bırakır. 

Organicadent Doğal Çocuk Diş Macunu

Markanın çocuklara özel diş macunları da bulunmaktadır. Bilindiği gibi çocuklara henüz çok küçük yaşlardan itibaren diş fırçalama alışkanlığı kazandırılmalıdır. Organicadent bu anlamda çocuklarınız için sunduğu doğal içerikli diş macunları ile iyi bir seçenek sunmaktadır. Çocukların diş ve diş etleri yetişkinlere oranla çok daha hassastır. Bu sebeple tercih edilecek diş macununun içeriği de bu hassasiyete uygun olmalıdır. Çocuklar için geliştirilmiş diş macunu triklosan, formalhedit, paraben ya da SLS gibi içeriklere sahip değildir. Bu anlamda çocuklarınız için güvenle kullanabilirsiniz. 

Organicadent Seyahat Boy Doğal Diş Macunu

Ağız ve diş sağlığı sadece evde değil, seyahatlerde de önemlidir. Herhangi bir yere giderken Organicadent seyahat boy diş macununuzu çantanıza atabilir ve dilediğiniz her yerde dişlerinizi fırçalayarak ferah bir nefese kavuşabilirsiniz. Markanın seyahat boy diş macunları da misvak, propolis ve çay ağacı yağı gibi doğal özler barındırmaktadır. Tek farkı seyahate uygun küçük bir boyutta olmasıdır. Bu sayede en ufak çantalarda bile rahatlıkla taşınabilmektedir. 

Doğal bileşenlere sahip Organicadent diş macunu çeşitlerini sitemizde yakından inceleyebilir, en uygun ödeme seçenekleri ile hem kendiniz hem de aileniz için sipariş verebilirsiniz.

Organicadent
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun