Kozmela.com

ORGANİCUM

Organicum markasında 14 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Organicum Şampuan

25 yıldan fazla süredir doğal terapiler alanında çalışmalar geliştiren Işık Terapi, Organicum markası ile Türkiye’de ilk sertifikalı organik hidrosollü bakım serisini oluşturmuştur. Organik; doğal yapısı bozulmadan elde edilen ürünler için kullanılmaktadır. Organik hidrosollü şampuanlar; taze hasat bitkilerinden elde edilen özsuları ve esansiyel yağları içerir. 
ICEA (Etik ve Çevresel Sertifikasyon Enstitüsü) tarafından Arge çalışmaları ve testlerle ürünlerin anti-alerjen etkileri, stabiliteleri ve terapötik etkileri onaylanmıştır.
Organicare, bebek ürünleri alanında ilk organik sertifika alan Türk ürünüdür. Bebekler için hazırlanan ürünler, bebeklerin hassas cildi düşünülerek tasarlanmaktadır. Bebeklerinizin bakımı için ihtiyacınız olabilecek bebek bakım ürünlerine Organicare markalı ürünlerde ulaşabilirsiniz.
Organicum Güneş Kremi
Birçok ürün çeşidi bulunan Organicum, ürünleri arasında güneş kremleri en çok tercih edilenler arasındadır. Organicum güneş kremlerinde organik shea yağı ve B5 vitamini bulunmaktadır. 
Organik içeriği ile hazırlanan güneş kremleri cildinize zarar vermeyerek koruma sağlar. Güneş sonrası losyonunu kullanarak cildinizde ferahlama yakalayabilirsiniz.
Organicum ürünlerinin tümünü Kozmela.com üzerinden inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünü uygun fiyat ve hızlı kargo avantajından yararlanarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Organicum
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun