Kozmela.com

ORVİLA

Orvila markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Orvila

Ev dekorasyon ürünleri konusunda yıllardır faaliyet gösteren Orvila markası yaşam tarzı ne olursa olsun her insanın ihtiyaç duyduğu ürünlere sahip olabilmesi adına çalışmalarını yürütmekte ve kaliteli ürünlerini insanlarla buluşturmaktadır. Hem ruha hem de göze hitap eden tasarımları belirleyerek bunlar üzerinde çalışmalar yapan firma insanlara farklı bir deneyim yaşatmak istemektedir. İnsanları alışagelmiş ürünler yerine farklı ve çizgi dışı tasarımlarla buluşturmayı amaç edinen firma yıllardır kalitesinden taviz vermeyerek bu amacı doğrultusunda ilerlemeye devam etmektedir.

Orvila ürün grupları içerisinde hemen herkesin zevkine hitap edebilecek ürünler bulunuyor. Dekorasyon ve aydınlatmadan mobilyaya, mutfak gereçlerinden hediyelik dekoratif setlere kadar oldukça geniş bir ürün gamı bulunmaktadır. Makyaj ve gözlük saklama kabı, diş fırçası kutusu, maske saklama kaplarına kadar herkesin gündelik yaşamında ihtiyaç duyabileceği ürünleri Orvila çatısı altında bulmak mümkündür.

Özellikle günümüzde maskeler hayatımızın bir parçası olmuş durumda. Ancak maskeleri muhafaza etmek de özellikle hijyen açısından son derece önemli. Genellikle elde taşınan maskelerin güvenli bir yerde muhafaza edilmesi gerekir. Elde maske taşıma derdine son veren Orvila birbirinden farklı renk ve kalitede maske taşıma kapları sunuyor. Bu maske taşıma kapları çantada, evde, araçta, ofiste rahatlıkla kullanılabilir. Çok yer kaplamadığından her yerde sorun çıkarmadan maskeleri muhafaza etmeye yardımcı oluyor.

Maske koruma kapları kirlenmemesi, toz kapmaması ya da hijyenik olmayan bir ortama maruz kalmaması açısından son derece kullanışlıdır. Maske saklama kapları klips yapılı tasarlanmıştır. Bu sayede kendiliğinden açılmaz. İki adet klipsi vardır ve rahat bir şekilde açılabilmektedir. Özellikle maskeler kullanılmadığı zamanda ortamla çok fazla temas halinde olabiliyor. Bu da maskeleri toz, ve kir nedeni ile sağlıksız bir hale sokabiliyor. Kullanılmayan maskeler maske koruma kabında saklanabilir ve ihtiyaç olduğu zamanlarda rahatlıkla açılıp kullanılabilir.

Orvila maske saklama kapları sağlığa zararlı herhangi bir malzeme içermeyen 1. Kalite plastikten üretilmiştir. Hem dayanıklı hem de sağlıklı yapıdaki bu kaplar ile maskeler şimdi her yere rahat bir şekilde taşınabilmekte ve güvenle muhafaza edilebilmektedir. Mavi, pembe ve beyaz renkte, farklı seçeneklerle sunulmaktadır. Üstelik Orvila maske saklama kutu çeşitlerini uygun fiyatı ile herkes rahat bir şekilde alabiliyor. Orvila maske saklama kap çeşitlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz renkteki modeli anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun