Kozmela.com

Osende

2011 senesinde Aytekin Pahsa tarafından kurulan TAB İlaç ve Sağlık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. özellikle takviye gıda ürünleri ile bilinmekte ve faaliyetlerine günümüzde de hız kesmeden devam etmektedir. 2015 Ağustos’unda TAB İlaç Sanayi A.Ş. olarak unvanı değiştirilmiştir. TAB ilaç bünyesindeki ürünler Sağlık Bakanlığı ve Tarım Bakanlığı onaylıdır. Bu anlamda firma öncelikle sağlıkta kalite demektedir. Takviye gıda çeşitlerinde ürün kalitesine son derece önem veren firma üretim aşamasından insanlara ulaşma aşamasına kadar her basamakta özenli ve titiz bir çalışma sergilemektedir.

Osende 2M Ne İçin Kullanılır?

İnsanların günlün hayati fonksiyonları sürdürebilmeleri için birtakım vitamin ve minerallere ihtiyaç duyarlar. Günlük beslenme rutininde bu vitamin ve mineraller karşılanabilir. Çünkü tüketilen her gıdanın ayrı bir özelliği ve ayrı bir faydası bulunmaktadır. İnsan bünyesi için önemli vitaminlerden bir tanesi B12’dir. B12 vitamini suda çözünen bir vitamindir ve sinir sistemi sağlığı, alyuvar üretimi ve beyin fonksiyonları için önemlidir. Vitaminler genellikle vücut tarafından hiç üretilmeyen ya da yetersiz miktarda üretilen bileşenlerdir. Bu sebeple dışarıdan gıda tüketimi ile alınması önemlidir.

Bazı durumlarda ise dışarıdan tüketilen gıdalar vücut için yeterli vitamini sağlamayabilir. Böyle durumlarda normal gıdaların yanı sıra takviye gıda dediğimiz gıdaları almak yararlı olabilmektedir. Takviye gıdalar normal gıdanın yerini tutmamakla beraber ilaç da değildir. Takviye gıda çeşitleri insanların normal gıda alımındaki eksikleri tamamlamaya yardımcı bir yan ürün olarak düşünülmelidir.  

B12 vitamin desteği sağlayan takviye gıda çeşitleri bulunmaktadır. Osende Vitamin B12 ve Osende M2 gibi takviye gıdalar vücutta eksik olan B vitamininin yeterli miktarda sağlanmasına destek vermek amacıyla üretilmektedir. B12 alyuvar hücrelerinin üretilmesi açısından önemlidir. B12 seviyesi vücutta çok fazla düştüğünde alyuvar hücre üretimi de azalır ve birtakım ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. B12 vitamini hücre yaşlanmasının önüne geçmek açısından da önemlidir. Bunun yanında karbonhidratı enerjiye çevirir ve yağ oluşumunu azaltmaya yardımcı olur. Sağlıklı bir cilt, saç ve tırnak için B12 vitamini en temel ihtiyaçtır.

Osende takviye gıda çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü uygun ödeme koşulları ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun