Kozmela.com

OTACI

Otacı markasında 28 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Otacı Ürün Çeşitleri

Otacı, 1955 yılında kurulan bir marka olmakla beraber doğal içerikleri ile insan sağlığını desteklemeyi temel almaktadır. Kişisel bakımda uzun yıllardır modern teknolojilerden faydalanan Otacı geliştirdiği ürünler ile insanların ihtiyacını karşılamaya yardımcı olmaktadır.

Otacı ürün gamı içerisinde sabundan gül suyuna, saç kreminden şampuana kadar pek çok doğal içerikli ürün bulmak mümkündür. Otacı ürünleri bitki özleri ile formüle ettiği ürünleri sayesinde ihtiyaca özel çözümler sunmaktadır. Cildin tazelenmesine ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı doğal ürünleri ile marka ülkemizde bu konuda en çok tercih edilenlerden bir tanesidir.

Otacı Gül Suyu

Otacı cilt temizleme ürünleri arasında gül suyu öne çıkmaktadır. Cilt toniği olarak da kullanılabilme özelliğine sahip gül suyu hoş kokusu ve etkili temizleme gücü ile tercih sebebidir. Gül suyu çeşitleri alkolsüz içeriği ve cildi yormayan yapısı ile günün her saatinde rahatlıkla uygulanabilir. Gül kürü içeren cilt temizleme ürünleri cildi çevresel faktörlerden korumaya yardımcı olurken makyaj kalıntılarını çıkarma konusunda da oldukça etkilidir. Hoş gül kokusunu cilde taşıyan ürün cildin daha genç ve sağlıklı görünmesine katkı sağlıyor.

Otacı markasının kaş ve kirpik serumları ise vegan sertifikalıdır. Kaş ve kirpiklerdeki boşlukları doldurmaya yardımcı olurken gürleşmesi adına da doğal bir destek sunar. Bitki özleri ile güçlendirilmiş olan serum kaş ve kirpik kıllarının daha hacimli hale gelmesine destek verir.

Gül kürü içeren kremler ise yüz ve boyun bölgesini nemlendirme adına oldukça idealdir. Ciltteki ince çizgi görünümünü en aza indirmeyi hedefleyen bu doğal içerikli kremler masaj şeklinde rahat bir şekilde uygulanabilmektedir. Gül kürü içeren kremler cildin daha sağlıklı ve genç görünmesine katkı sağlarlar. Cilt bakım ürünlerinde sentetik esans ya da paraben gibi katkılar yoktur. Her cilt tipine uygun ürünler sunan otacı cildin en iyi şekilde desteklenmesine yardımcı oluyor.

Otacı Şampuan

Saçların kuru ve cansız görünümünü ortadan kaldırmaya yardımcı beyaz zambak özleri içeren nemlendirici şampuanı ile Otacı saçlarda bambaşka bir deneyim sunar. Nemlendirici etkili şampuanlar saçların hem parlak hem de güçlü görünmesine destek verir. Otacı şampuan çeşitleri vitaminler ile zenginleştirilmiştir. Bu sayede saçların doğal yapısına zarar vermeden bakım sağlamaya olanak sağlar. Saç derisini en iyi şekilde temizlemeye yardımcı olurken saçların doğal nem dengesini sağlamada da etkisini gösterir.

Gücünü doğadan alan Otacı şampuan çeşitleri argan yağı ile zenginleştirilmiş formülleri ile saçlara gereken desteği vermektedir. Saçlar hem daha hacimli hem de daha parlak görünür. Otacı sarımsaklı şampuan ise sağlıklı saç derisi ve güçlü uzayan saçlar için ideal bir destektir. Ayrıca kokusuz olarak hazırlandığı için gücünü sarımsaktan alsa da kokusuz formu ile rahatsız etmez. Saçın hızlı uzamasına katkı sağlayan özel bir formüle sahiptir.

Saç kayıpları yaşayanlar için ise bitki özleri, protein, mineral ve vitamin desteği sunan şampuan çeşitleri mevcuttur. Buğday proteini ile güçlendirilmiş şampuan çeşitleri 12 bitkinin doğal yağları ile B vitamini içermektedir. Saç köklerini destekleyen şampuan çeşitleri kopmaya bağlı saç kayıplarına karşı direnç kazandırır. Yağlı saç derisine sahip olanlar için ise yağ dengeleyici ısırgan otlu şampuan seçenekleri bulunuyor. Isırgan özleri hoş koku sağlamakla beraber saçtaki kiri ve fazla yağı temizlemeye yardımcı olur.

Otacı Saç Kremi

Saçlara şekil vermek ise Otacı saç şekillendirici ürünler ile oldukça kolaydır. Doğal bitki özleri ile saçı destekleyen saç şekillendirici seçenekleri hafif, orta ve yoğun sertlik sağlayan ürünlerden oluşmaktadır. Her kişinin saç bakım rutinindeki alışkanlığa bağlı olarak çeşitlendirilmiştir. Yine bitki özleri ile geliştirilmiş olan saç bakım kremleri yıpranmış ve canlılığını yitirmiş saçların kendisine gelmeye ve eski pırıltılı günlerine dönmesine yardımcı olur. Saç uçlarına özel bakım sağlayan Otacı saç bakım kremi çeşitleri on çeşit bitki karışımı ile formüle edilmektedir.

Özellikle saç uçlarındaki kırılmalara karşı desteğini gösteren saç bakım kremleri yoğun formülü ile bu konuda şikâyetçi olanlara yardımcı oluyor. Her uygulamada saçlara dipten uca kadar bakım sağlıyor. Otacı saç krem çeşitlerinin bir diğer önemli özelliği ise saçların bakım sonrası taranmasını kolaylaştırmasıdır. Bu sayede saçlar enerji kazanırken rahat bir şekilde taranarak güzel bir görünüme kavuşur. Dolgun ve canlanmış saçlar için hem şampuan hem de saç bakım kremlerini deneyebilirsiniz.

Otacı sabun çeşitleri bitki özleri ve doğal yağlar ile zenginleştirilmiştir. Sabun çeşitleri içerisinde yer alan ısırgan otu cildi temizlerken bakım yapmakta ve hoş bir koku bırakmaktadır. Otacı sabun çeşitleri ciltteki fazla yağı temizlemeye ve yağ dengesini kurmaya yardımcıdır. Kalıp sabun çeşitleri her banyoda rahatlıkla kullanılabiliyor. Organik argan yağı içeren seçenekler ise cildin nem dengesini sağlamaya yardımcı oluyor.
Sabun çeşitleri arasında kükürt ve çam katranı içerikli olanlar ciltteki ölü katmanın temizlenmesine katkı sağlıyor.

Bileşenlerinde yer alan yağ aromaları ise cildi en iyi şekilde nemlendirmeye yardımcı oluyor. Cilde bakım sağlayan bu sabun çeşitleri cildin doğal yapısını korumaya da destek veriyor. Otacı bazı sabun çeşitleri doğal defne yapraklarının yağı ile üretilmiştir. Bu sayede ciltte tazelenme sağlamaya yardımcıdır.

Otacı markası doğanın iyileştirici gücüne inanmakta ve araştırma, geliştirme çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Doğanın gücüne inanan müşterilerinin ise ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya devam etmektedir. Hem saç hem de cilt bakımında birbirinden değerli doğal içerikler sunan Otacı zararlı katkı madde kullanımını azaltma adına çalışmalar yapmaktadır. Sprey formdaki pratik ürünler ile cildin her gün her saat taze ve canlı görünmesine katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

Cilt ve saç bakımında doğal olanı tercih edenlerin favori markalarından bir tanesi olan otacı geniş ürün yelpazesi ile kadın erkek çocuk demeden herkesin ihtiyacına yönelik çözümler sunmayı hedefliyor. Yapay içerikli ürünlerden kaçınarak doğanın mucizevi bitki özlerinden faydalanmak isteyenleri Otacı’nın birbirinden farklı kullanıma uygun ürünleri bekliyor. Hem etkili hem de ekonomik Otacı ürünlerinin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir, karşılaştırabilir ve hem cilt hem de saçınıza en uygun doğal ürünü beklemeden anında sipariş verebilirsiniz.

Otacı
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun