Filtrele

Otacı

1955 yılında tamamen yerli sermaye ile kurulan ve hayvanlar üzerinde test yapmaması ile bilinen Otacı markası kısa süre içerisinde tüketicilerin beğenisini kazanmayı başardı. Geleneksel tedavi yöntemlerinde kullanılan bitkileri en yeni teknolojileri kullanarak pratik bakım ürünlerine dönüştüren marka aynı zamanda yerli ilaç sanayide patent alan ilk marka olmayı da başardı.

Bandırma’da yer alan tesislerinde üretim yapan Otacı üretimlerini ISO ve GMP standartlarına uygun olarak yapıyor. Renklendirici ve boya içermeyen ürünler arasında bitki özleri kullanılarak hazırlanan sabun çeşitleri de yer alıyor. Kalıcı ve hoş bir kokuya sahip olan sabunlar günlük kullanım için ideal.

Saç bakımını da ihmal etmeyen marka bitki özlü şampuanlar üreterek bitkilerin faydalarından tüm kullanıcıların istifade edebilmesini sağlıyor. Saç maskesi derinlemesine bakım yapmak isteyenler için tercih edilebilir. Masaj yaparken kullanılabilecek masaj yağı da yine bitki özleri içeriyor. Markanın tüm ürünlerine Kozmela avantajlarından da faydalanarak ulaşabilirsiniz.
 

Otacı