Kozmela.com

PALMOLİVE

Palmolive markasında 22 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Palmolive

Palmolive merkezi ABD New York'ta bulunan, kişisel bakım ürünleri ile bilinen çok uluslu bir şirkettir. 1992’de ise ürünleri ile Türkiye pazarına girmiştir. Duş jelleri geniş bir kitle tarafından beğeni ile kullanılan marka günümüzde en bilinen ve en sevilen kişisel bakım markalarından bir tanesine gelmiştir. 

Güzel bir duşun yarattığı ferahlık hissinin hiçbir şeyde olmayacağını düşünen Palmolive her cilde uygun ürünler sunmaktadır. Markanın duş jelleri bu anı adeta bir terapiye çevirmektedir. Palmolive duş jelleri farklı esans ve aromalarla kişinin cildini temizlerken rahatlamasına yardımcı olmaktadır. 

Palmolive Duş Jeli

Palmolive Micellar Care Pamuk Özlü Banyo ve Duş Jeli ciltteki gerginliği almaya, cildi yumuşatmaya ve ipeksi bir form sağlamaya yardımcı olmaktadır. Cildi sadece kirden arındırmakla kalmayan Palmolive duş jeli aynı zamanda cilde etkili bir bakım sağlamaktadır. 
Palmolive Hindistan Cevizi Cazibesi Duş Jeli ise Hindistan cevizinin nemlendirici etkisi ile cildi tazelemeye, canlandırmaya yardımcı olur. Palmolive duş jeli vücudu nazikçe temizlemeye yardımcı olurken hoş kokusunu gün boyu hissettirir. 

Palmolive So Firm Deniz Yosunu Özlü Duş Jeli ise vücut bakımı için özel olarak geliştirilmiştir. Vücudu nazikçe temizlemeye yardımcı olurken özel formülü ile cildi yoğun şekilde nemlendirmeye katkı sağlar. Ayrıca denizden gelen ferah kokusunu gün boyu cilde hapseder. 
Palmolive Men Pure Arctic ise erkeklere özel üretilmiş saç ve vücut jelidir. İki etkiyi bir araya toplayan ürün vücut ve saçı etkili bir şekilde temizlerken tazelik ve canlılık kazandırmaya yardımcı olur. 

Palmolive markasının birbirinden farklı pek çok duş jeli bulunuyor. Her birinin özleri ve kokusu farklı olsa da temelde hepsi vücudu temizlemeye ve ferahlık sağlamaya yardımcıdır. Mango, iris, ylang ylang gibi özler ile cilde enerji sağlar. Cildi hem yağdan hem de kirden temizler ve geriye ciltte gün boyu taze bir koku bırakır. 

Palmolive duş jelleri içeriğinde cildin nemlenmesine yardımcı pek çok doğal bileşen içerir. Bu anlamda gün boyu cildin tazeliğini korumasına da katkı sağlar. Yumuşak kıvamı ile Palmolive duş jeli cilde rahat bir şekilde uygulanabilen duş jelleri ferah bir banyo deneyimi için idealdir. 

Palmolive Sabun

Palmolive markasının sabun çeşitleri ise günlük el hijyeni sağlama adına oldukça etkilidir. Bunun yanında elleri kurutmayan özel formülü ile ellerin gün boyu nemlendirilmesine de katkı sağlar. İçeriğindeki doğal bitki özleri cildi gün boyu rüzgâr, soğuk ve sıcak gibi çevresel faktörlerden korumaya yardımcı olur. Koku giderici özellikteki Palmolive sabun çeşitleri hoş kokusunu ellere taşır. 

Palmolive duş jeli ve sabun çeşitlerini sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. En uygun ödeme koşulları ile Palmolive ürünlerini tek bir tıklama ile sipariş verebilirsiniz.

Palmolive
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun