Kozmela.com

PANPLUS

PanPlus markasında 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

PanPlus Saç Bakım Ürünleri

1996 yılında yerli sermaye ile kurulmuş olan Assos İlaç insan sağlığı ve kişisel bakımda yeterli derecede çözüm bulunamayan alanlara yönelik ürün çalışmaları yapmaktadır. Henüz kuruluşunun ilk aşamalarında yeterli derecede çözüm sunamayan alanları tespit ederek ayrıca önemli yeniliklere öncülük etmekte, doğal içeriklerle geliştirdiği ürünleri yerli tıbbın kullanımına sunmaktadır. Assos İlaç sağlık sektöründe ortaya çıkardığı ürünlerde güvenilir ve doğru bilgileri hizmet sağladığı sağlık çalışanlarına etik kurallar çerçevesinde sunmaktadır.  

Sektörel faaliyetlerinde kültür ile iç içe geçmiş sosyal ve etik değerlere sahip çıkmaktadır. Hem ulusal hem de uluslararası bütünlük kurallarına uyan firma çevreye zarar vermeden, değerlerini gelecek kuşaklara aktarma bilinciyle çalışmaktadır. Firmada çalışanların organizasyonel gelişim bilinci ile kurum kültürüne katkıda bulunmaları sağlanmaktadır. Bunun yanında organizasyon içerisindeki kazanımlar ile bu alanda bir Assos Akademi konumuna ulaşmak hedeflenmektedir.

Panplus Kapsül

Panplus gıda takviyeleri insanların ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ve diğer önemli bileşenleri destek olarak sağlamayı hedefler. Bunlardan bir tanesi de insanların yoğun bir şekilde tercih ettiği Panplus kapsül çeşitleridir. Hayatın günlük maratonunda insanlar strese, çevre kirliliğine daha pek çok olumsuz etkene maruz kalabiliyorlar. Bu gibi olumsuz durumlar kişi farkında olmasa bile vücuttaki doğal işleyişin bozulmasına neden olabiliyor. Zaman içerisinde vücuttaki pek çok organ yavaş yavaş etkilenebiliyor. Öyle ki bir süre sonra ciddi rahatsızlıklar ortaya çıkarabiliyor.

Hem çevresel faktörlerin etkisi hem de yeterli vitamin ve mineralin alınamaması sonucunda saç kayıpları sıklıkla karşılaşılan bir durum oluyor. Saç dökülmelerinde stres ayrıca önemli bir faktör oluyor. Kişiyi rahatsız eden ve kozmetik anlamda görünüm ile moralini bozan bu durumdan kurtulmak için saçın ihtiyaç duyduğu bileşenleri takviye gıda olarak almak gerekebilir. Bazı durumlarda saç için faydalı birtakım gıdalar yetersiz gelebilir. Böyle durumlarda Panplus ideal bir çözüm olarak yardımcı olabilir.

Takviye gıda olarak kullanılabilecek Panplus ani ve aşırı saç kayıplarını önleme, azaltma adına destek verebilmektedir. Panplus 90 kapsül günlük kullanıma uygun üretilmektedir. Saç enzimlerine katkı sağlamaya yardımcı olan Panplus vücudun işleyişini düzenli hale getirmeye katkı sağlamaktadır. Saç derisinin beslenmesine destek veren Panplus bu anlamda saçın diplerden uca kadar gerekli bileşenleri almasına yardımcı olmaktadır.

Ciltte bazı vücut enzim eksikliklerinden kaynaklı saç dökülmeleri görülebilir. Bu gibi durumların önüne geçmek ve saç kayıplarını en aza indirmek için Panplus 90 kapsül iyi bir destek sağlamaktadır. Kullanımı ise prosedürde belirtildiği gibi olmalıdır. Günlük olarak sabah, öğle ve akşam olmak üzere toplamda 3 kapsül yemek öğünleri ile ya da öğünlerden sonra tüketilmesi önerilir. Kullanım önerilerine uygun ve düzenli bir şekilde tüketildiğinde bir destek olan Panplus 90 faydalarını görmek mümkün olabilir.

Panplus Şampuan

Panplus şampuan içerisinde kullanılan etkili doğal içeriği rahat bir şekilde uygulama imkânı sunuyor. Özellikle ince, zayıf ve saç kayıplarının kaçınılmaz olduğu durumlarda bu sorunu en aza indirmeye yardımcı bir alternatif oluşturuyor. Saçları en iyi şekilde temizlemeye yardımcı olan şampuan ayrıca diplerden uca kadar bakım sağlıyor. Saçların daha güçlü ve canlı görünmesi adına destek veriyor.

Saçların cansız ve bakımsız görünmesinin bir nedeni de doğal nem dengesinin sağlanamamasıdır. Nem dengesi sağlanan saçlar çok daha bakımlı, ışıl ışıl ve hacimli görünüyor. Panplus şampuan hem erkek hem de kadınların kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir. Saç tellerinde zayıflık, sönüklük ve dolayısıyla saç kayıpları yaşayanlar için doğal içerikli bir destek arayanlar için Panplus şampuan yardımcı etkisini gösterebiliyor.

Panplus Losyon

Panplus’ın saç bakımı için geliştirdiği bir diğer ürün de losyondur. Panplus Losyon, saçlı deride anagen fazının atılmasına destek veren losyon saçlı deriye bakım yapmayı sağlar. Saçlı derinin uyarılarak sağlıklı bir şekilde büyümesine katkı verir. DHT’nin saçtaki olumsuz etkilerinin azaltılmasına yardımcı olur. Saç dökülmesine sebep olan durumların en aza indirilmesine, hacimli bir görünüm sağlanmasına katkı sağlar.

Saç kalitesini ve dolayısıyla direncini artırmaya yardımcıdır. Yıpranmış ve canlılığını yitirmiş saçların kısa sürede toparlanmasına destek olur. Saç bakımı için geliştirdiği ürünlerle adından sıkça söz ettiren Panplus kullanım kolaylığına göre farklı seçenekler sunmaktadır. Bu anlamda herkes arzu ettiği bir ya da birden fazla yöntem ile saçlarına bakım sağlayabilir.

Panplus ürünlerinin tamamını web sitemiz üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun