Kozmela.com

PEREJA

Pereja markasında 22 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Pereja Kolonya ve Oda Koku Çeşitleri

Neredeyse 100 yıllık bir geçmişi olan Pereja İleri Kimya Sanayi A.Ş. koku ürünleri ile birlikte kişisel bakım, kozmetik ürünlerinin üretimini yapan bir firmadır. Firma bünyesinde kolonya, oda ve kumaş spreyi, vücut spreyi, parfüm gibi pek çok ürünü insanlarla sunmaktadır. Firma uluslararası standartlara uygun olarak insan ve çevre sağlığına zarar vermeden ürünlerinin üretimini gerçekleştirmektedir. Türkiye’de üretilmiş ilk limon kolonyasına adını vermiş olan firma Türk kozmetik endüstrisinin lider kuruluşlarından bir tanesidir. Pereja markası aynı zamanda Sandy markası ile ülkemizde ilk sıvı sabun üretimini de gerçekleştirmiştir. Bu anlamda sektöre bir ilki kazandırdığını söylemek mümkündür.

Firmanın üretim tesisi Edirne Organize Sanayi Bölgesi'nde 25 bin metrekarelik bir kapalı alandadır. Açık hatlarıyla birlikte toplamda 100 bin metrekarelik bir alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Uzun seneler faaliyetlerini İstanbul’da yürütmüş olan firma Edirne’de daha modern ve gereksinimleri daha iyi karşılayacak bir tesise taşınmıştır.

Firma yaptığı ataklarla 2018 senesinde büyüme planını devreye sokmuş ve tesislerine ekstra 15 bin metrekarelik ek üretim tesisi yaptırmaya başlamıştır. Teknolojik gelişmeleri de Ar-Ge departmanı ile yakından takip eden firma depolama ve kalite kontrol birimlerinde son sistem cihazlardan faydalanmaktadır.

Ürün yelpazesinde özellikle koku ve kişisel bakım ürünlerinde oldukça geniş bir çeşitliliği vardır. Üretiminde her yaşa, her bireye hitap eden ürünler ortaya çıkartmaktadır. Firma kendi markalarının dışında dünya ve ülke genelinde de bilinen markalar için üretim gerçekleştirmektedir. İhracat anlamında ise ülke toplamda 82 ülke ile anlaşmalı olup bu ihracatın %50’lik bir bölümü Avrupa ülkelerinde yapılmaktadır. Üretim tesisinde pek çok farklı kozmetik ürün grupları yer almaktadır. Kadrosunda her biri alanında uzman kişilerden oluşan ekipler yer almaktadır.  

Firma içerisinde deneyimli kimya mühendisleri ile kimyagerlerden oluşan bir araştırma geliştirme birimi bulunmaktadır. Bununla beraber satış ve pazarlama ekipleri ise uluslararası anlamda sektördeki gelişmeleri yakından takip etme ve yenilikleri firmaya entegre etme adına çalışmalar yürütmektedir. Perakende anlamında ilk faaliyetine 2019 senesinde İzmir’de başlamıştır. Açtığı mağazada tatil ve yaz temalı özel koleksiyon ürünler sunmuştur. Hem ev bakım ürünleri hem de kişisel bakım ürünlerinin yanı sıra koleksiyon içerisinde birtakım aksesuar ürünler de yer almaktadır.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun