Kozmela.com

PETER THOMAS ROTH

Peter Thomas Roth markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Peter Thomas Roth

Kozmetik alışverişinim güvenli adresi Kozmela Peter Thomas Roth markasını sizlerle buluşturuyor.

Peter Thomas Roth, bilimsel araştırmalara dayanarak geliştirilmiş bir cilt bakım markasıdır. Markanın kurucusu formüllerini oluşturan CEO’su klinik cilt bakım serisini 1993 yılında oluşturmuştur.  Markanın etkin içerikleri ve cilde sağladığı faydalar sayesinde tüm dünyada satışa sunulmuş ve kısa süre içerisinde tüketicilerin beğenisini kazanmıştır.

Günümüz itibarıyla; Peter Thomas Roth Cilt Bakım Serisi yüzden fazla kapsamlı bir referans ile tüm dünyada satılmaktadır. Markanın pek çok formülü prestijli güzellik dergileri tarafından beğenilmekte ve ödüller almaktadırlar.
Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yerini koruyan Peter Thomas Roth Pumpkin Enzyme Mask, özel olarak geliştirilmiş balkabağı enzim maskesidir. Cildi çevresel faktörlere karşı korumaya yardımcı olur. İçeriğindeki balkabağı enzimleri cildin doğal yapısını koruyarak yaşlılık belirtilerine karşı savaşmayı destekler. Cilt yüzeyinde peeling görevi gören hidroksit sayesinde cilde aydınlık ve yumuşaklık sağlar. Cildiniz sağlıkla ışıldar.

Siz de Peter Thomas Roth ürünleri arasından dilediğinize Kozmela fırsatlarıyla hemen sahip olabilirsiniz.

Peter Thomas Roth
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun