Kozmela.com

Phyto İnce Telli Saç Tipleri Bakım Ürünleri

Canlılığını yitirmiş ince telli saçlar kozmetik anlamda kötü bir görüntü oluşturmakla beraber kişinin özgüvenini de olumsuz yönde etkilemektedir. Herkesin saç yapısı farklı ve herkesin saç problemi de değişkenlik gösterebilir. Önemli olan doğru ürün ile bu saç problemini ortadan kaldırmak ve canlı, dolgun ve ışıl ışıl saçlara kavuşmaktır. Çok fazla saç bakım ürünü olmakla beraber içeriğinde saçı uzun vadede olumsuz etkileyecek kimyasal madde barındıran ürünler de bulunmaktadır.

Günümüzde saçlarında doğal ve sağlıklı bir görünüm elde etmek isteyenler bitkisel içerikli ürünlere yöneliyor. Bunun nedeni içeriği kimyasal içerikli saç bakım ürünlerinin saçta yarattığı olumsuz etkiyi yaratmaması ve saça doğal bir bakım uygulamasıdır. Doğal içerikli saç bakım ürünü konusunda adından söz ettiren marka Phyto ise her saç tipi ve sorunu için ayrı geliştirdiği ürünler ile saçlarında sorun yaşayanlara yardımcı oluyor. Phyto markasının serilerinden bir tanesi olan Phytovolume ürünleri ince ve canlılığını kaybetmiş saçlar için etkili bir çözüm sunuyor.

Phyto Volume Intense İnce Telli Ve Zayıf Saçlar İçin Şampuan

İnce telli cansız saçlara hacim kazandırmaya yardımcı olan Phytovolume Volume Intense içeriğindeki özel bileşenler sayesinde kısa sürede etkisini gösteriyor. İçeriğindeki kırmızı alg ekstresi sayesinde saçta uzun süre dolgunluk sağlıyor. Yine içeriğindeki civanperçemi ve tormentil özleri saçları ağırlaştırmadan dolgun bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Saç yapısını güçlendirmeye katkı sağlayan bambu ekstresi aynı zamanda saçın hacim kazanmasına da destek vermektedir.

Phyto Volume Yoğun Hacim Kazandıran Jel Maske

Güçsüz, cansız ince telli saçlar için özel olarak geliştirilmiş olan Phytovolume jel maske saçı ağırlaştırmadan güçlenmesine katkı verir. İnce tellere yoğun hacim kazandırmaya yardımcıdır. Çevresel faktörlerin saçta yarattığı olumsuz etkileri en aza indirmeye yardımcıdır. Yoğun hacim sağlayan özen bir formüle sahiptir. İçeriğindeki bambu ekstresi saçın eski dolgun, hacimli ve ışıltılı haline dönmesine destek verir. Şampuan işlemi bittikten sonra saç uçlarına uygulanan bu jel maske düzenli kullanımda hızla etkisini göstermektedir.

Phyto Volume İnce Telli Saçlar İçin Hacim Kazandıran Sprey

Saçlara dipten uca hacim kazandırmaya yardımcı bir diğer kullanışlı ürün ise Phyto Volume sprey. Sprey formu ile rahat bir kullanım sağlayan bu ürün hidrolize buğday amino asitleri ve latin çiçeği ekstresi ile güçlendirilmiştir. Bu özler saçların gün boyu dolgunluğunu korumaya yardımcı olmaktadır. Sert ya da yapışkan bir his bırakmayan sprey dipten uca etkisini göstermektedir. Ayrıca saç şeklini korumaya da yardımcıdır. İçeriğindeki keratin amino asitleri her bir saç telini sarar ve saçın çapını genişletmeye yardımcı olur. Daha hacimli ve dolgun saçlar için düzenli kullanım yeterlidir.

Phyto Volume serisi ince telli saçlar için özel olarak geliştirilmiş ürünlerdir ve düzenli kullanım ile cansız, sönük ince telli saçlara arzu edilen hacmi, yumuşaklığı ve dinamizmi sağlar.


 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun