Kozmela.com

PHYTO YAĞLI SAÇ TİPLERİ BAKIM ÜRÜNLERİ

Phyto Yağlı Saç Tipleri Bakım Ürünleri listesinde 3 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Phyto Yağlı Saç Tipleri Bakım Ürünleri

Kişisel bakımda önemli bir yer tutan saçların bakımı doğru ürün kullanılmadığı takdirde oldukça zahmetli bir hale gelebilir. Kişinin saçını tanıması ve saçına uygun ürünü kullanması oldukça önemlidir. Çok fazla marka ve çok fazla saç ürünü bulunmaktadır. Ancak saç bakım ürünü seçerken içeriğine özellikle dikkat edilmelidir. Bazı saç bakım ürünleri içerisinde yoğun kimyasal bileşenler içerir. Bunlar kısa vadede saçı dolgun, canlı ve alımlı göstermeye yardımcı olabilir ancak uzun vadede ciddi saç problemlerine kapı aralayabilir. Bu sebeple içeriği doğal olan saç bakım ürünleri hem saça gereken bakımı sağlamakta hem de saçlara kimyasal maddelerin bıraktığı olumsuz etkileri bırakmamaktadır.

Doğal saç bakımı denildiğinde ilk akla gelen markalardan bir tanesi olan Phyto markası farklı saç tipleri için farklı çözümler sunan ürünleri ile dikkat çekiyor. Bilindiği gibi en sık karşılaşılan saç sorunlarından bir tanesi de aşırı yağlanmadır. Saçlarında yoğun yağlanma yaşayan kişilerin saç bakımlarında çok daha hassas ve dikkatli davranmaları gerekir. Çünkü yanlış bir ürün seçimi yağlı olan saçın çok daha fazla yağlanmasına neden olabilir. Phyto, bitki özleri ile geliştirdiği tamamen doğal içeriklere sahip Phyto Phytopanama Shampoo ile yağlanma sorunu yaşayanlara en büyük saç bakım desteğini sunuyor.

Phyto Phytopanama Şampuan

Saçlardaki yoğun yağlanmayı düzenleyen ve etkili bir saç bakımı sunan Phyto Phytopanama Şampuan yağlı saç derisini etkili bir şekilde temizlemek adına oldukça idealdir. İçeriğindeki Panama kabuğu ekstresi saçtaki yağ seviyesini dengelemeye yardımcı olur. Şampuan yağın bıraktığı ağırlığı alır ve hafif, yumuşak bir saç bırakır. Panama kabuğu ekstresi kurutucu bir etkiye sahiptir. İçeriğindeki özel bitkisel bileşenler fazla yağın emilmesine katkı sağlar. Kullanım sonrası saçın çok daha esnek çok daha hafif ve rahat kullanılabilir olduğu görülmektedir.

Ultra emici etkisi ile günlük kullanıma uygun Phyto Phytopanama Şampuan ayrıca saçlarda canlanma ve yenileme sağlamaya yardımcı olur. Saçlarındaki ağırlıktan ve yağlı görünümden sıkılanlar için oldukça ideal bir şampuandır. İçeriği tamamen bitki özleri ile formüle edildiğinden herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Phyto Phytopanama Şampuan geleneksel olarak kullanılan 100 doğal temizleyici ajana sahiptir.

Özel içeriği sayesinde kullanılmaya başlandığı anda saç ve saç derisinde bir ferahlık sağlar. Hem saç hem de saç derisi her şampuanlama sonrasında korunur ve esnek, canlı saç görünümü oluşur. İçeriğindeki 65 Kuilaya ağacı kabuğu özü ise yağın emilmesine ve kurutmaya yardımcı olan önemli bir faktördür. Sık sık yıkama gerektiren yağlı ve hassas saçlar için etkili bakım sağlar. Saç derisini de etkili bir şekilde temizlemeye yardımcıdır. 

Eğer yağ sorunu yaşadığınız saçlarınız için doğal içerikli bir çözüm arıyorsanız bu konuda etkili ürünleri ile adından söz ettiren Phyto’yu tercih edebilirsiniz. Yağlı saçlardan kurtulmak ve canlı bir görünüm sağlamak için Phyto Phytopanama Şampuan ideal bir bakım sunuyor.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun