Kozmela.com

Phyto Hydration Çok Kuru Saç Tipleri

Saç bakımında nemlendirme önemli bir yere sahiptir. Çünkü nemini kaybetmiş saçlar çabuk yıpranır, canlılığını yitirir ve pek çok ciddi saç sorununu beraberinde getirir. Hem saç hem de saç derisinin doğru bir ürün ile desteklenmesi gerekir. Özellikle kuru ve yıpranmaya açık saçlar için bakım çok daha önemlidir. Günümüzde saç bakımı adına pek çok marka pek çok ürün sunuyor. Ancak kimyasal içeriklere mesafeli bakan ve doğal içeriklere yönelen insanlar oldukça fazla. Bu sebeple de saç bakım ürünün içeriği çok daha önemli bir konu haline geliyor.

Saç bakım ürünlerinde doğal içerikli olan ürünler yapay ve kimyevi madde kullanımı ile ortaya çıkan saç sorunlarını en aza indiriyor. Bitkisel özlerle hazırlanan bu saç bakım ürünleri saça canlılık ve parlaklığını kazandırırken dış etkenlere karşı korumaya da destek sağlıyor. Doğal içerikli saç bakımı denildiği zaman ilk akla gelen markalardan bir tanesi olan Phyto, her saç tipi ve her saç sorununa uygun bakım ürünleri ile öne çıkıyor. Phyto Hydration serisi ise bitkisel içeriği ile kuru ve yıpranmış saçların nemlenmesine katkıda bulunmakla beraber saçlara doğal bir bakım sunuyor.

Phyto 7 Hydrating Day Cream

Kuru saçlar için özel olarak formül edilmiş bitki özlü günlük nemlendirici saç kremi Phyto 7 Hydrating Day Cream bitki bazlı formülü ile saçların ihtiyaç duyduğu nemi sağlamaya yardımcı olur. Saçların daha dolgun ve canlı görünmesine katkı sağlar. İçeriğinde aynı safa çiçeği, dulavrat otu, adaçayı, soya, söğüt yaprağı, hatmi çiçeği ve biberiye gibi saç için birbirinden faydalı bitki özleri bulunmaktadır. Bu bitki özleri kuru saçlara en yüksek nemlendirmeyi sağlar ve doğal bir koruma oluşturur. Üstelik bu kremden sadece bezelye büyüklüğünde uygulamak tüm saç için yeterlidir. Pürüzsüz yağsız bir formüle sahiptir. Saçı ağırlaştırmadan optimum nem seviyesini korur. 

Phyto Phytobaume Hydration Conditioner

Phyto’nun kuru saçlar için özel bir diğer bakım ürünü Phytobaume Hydration Conditioner nemini kaybeden saçların hızla kaybettiği nemi geri sağlamasına yardımcı olur. İçeriğinde saçları nemlendirmede etkili jojoba yağı bulunmaktadır. Saçları hızla nemlendirirken bu nem seviyesinin korunmasına destek olur. Islak saç üzerinde sadece bir dakika kadar kısa bir süre beklemesi yeterli olan bu ürün etkisini en kısa sürede göstermekte ve yüz güldüren sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Hafif formülü saçı ağırlaştırmaz, yumuşak, esnek ve kolay taranabilen saçlar ortaya çıkarır. Kuru ve çok kuru saçlar için özel geliştirilmiş olan bu bakım kremi saça ayrıca parlaklık ve canlılık kazandırır. Hint yağı ve jojoba yağının birleşimi ile saçlarda arzu edilen görünümü ortaya çıkarmaya yardımcı olur. Dengeleyici ve saflaştırıcı melekotu tohumu özü saçların parlak ve canlı görünmesinde etkilidir. Kuru saçlar için etkili bir nem kaynağı olan Phytobaume Hydration Conditioner bakım kremi ile en kısa sürede sonuç alınabilmektedir.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun