Kozmela.com

Pnkre

Kozmetik sektöründeki yılların tecrübesini kaş wax ürünlerinde gösteren Pnkre bu alanda lider markalardan bir tanesidir. Firma yıllardır Ar-Ge ve inovasyona önem vermekle beraber ürünlerini sürekli olarak geliştirmektedir. Bu alanda yaptığı yatırımların dönüşlerini ise kaliteli ürün ve hizmet olarak almaktadır. Kozmetik alanında yaptığı tüm çalışmaları insanlarla paylaşan firma müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile yoluna devam etmektedir.

Pnkre Kozmetik

Pnkre kaş bakım ürünleri ile adından söz ettiren bir markadır. Kaş bakımına özel ürünlerinin içeriğinde keratin ve kolajen bulunmaktadır. Pnkre kaş jeli kaşların beslenmesine yardımcı olurken aynı zamanda hoş ve estetik bir görünüm oluşturmaya katkı sağlar. Kullanımı da basittir. Pnkre kaş şekillendirici fırça yardımı ile kaşlara az miktarda uygulamak yeterlidir. Kaşlara istenen şekli vermek Pnkre kaş jeli ürünleri ile oldukça kolaydır. Üstelik etkili içeriği ile kaşa verilen şekil gün boyunca kalıcılığını korur. Bu kalıcı etkisine rağmen su ile kolay bir şekilde çıkarılır, temizlenir.

Pnkre kaş şekillendirici çeşitleri kaşları sonraki yıkamaya kadar şeklini korumaya yardımcı olur. Kaşlara sadece arzu edilen şekil vermeye değil aynı zamanda beslemeye ve bakım yapmaya yardımcı olur. Kusursuz bir makyajın tamamlayıcısı kaşlara yapılacak uygulamadır. Pnkre sayesinde kaşlarda gün boyu kalıcı etki sağlamak mümkündür. 

Pnkre kaş şekillendirici ürünler aile kaş ve göz arasındaki mesafeyi ayarlamak da mümkündür. Bu sayede lifting etkisi yaratmak da mümkün olmaktadır. Pnkre kaş jeli ile kaşlarda kalıntı bırakmadan istenen şekli rahatlıkla vermek mümkündür. Pnkre kaş jeli bir fırça yardımı ile kuru ve temiz kaşlara uygulanır. Nemlendirici, fondöten ya da kalem uygulamalarından önce uygulamak gerekir. Bu sayede daha etkili bir görünüm kazanmak mümkündür.

Pnkre Kaş

Pnkre kaş şekillendirici ürünleri üzerine yoğunlaşmış bir markadır. Markanın özel ve tek bir alana odaklanması onu muadillerinden daha fazla öne çıkartmaktadır. Pnkre kaş sabitleyici ürünler kaşların normalden çok daha fazla görünür, fark edilir olmasını sağlar. Üstelik kullanımı kolay ve pratik olduğundan makyaj uygulamaları içerisinde en hızlı yapılan işlemlerden bir tanesi olarak bilinmektedir. Pnkre kaş jeli uygulama sonrasında 30 saniye gibi kısa bir süre beklemek yeterlidir.

Özel bir davette, görüşmede ya da bir buluşmada makyajı daha kusursuz hale getirmek için kaşlara bu tarzda bir bakım yapmak önemlidir. Pnkre kaş sabitleyici jeller hem günlük kullanım hem de profesyonel kullanım için uygun şekilde üretilmektedir. Bu anlamda hem de bireysel hem de profesyonel bakım alanlarının kullanımı için idealdir. Tutuş gücü yüksek bu kaş jel çeşitleri ile arzu edilen görünüme sadece dakikalar içerisinde kavuşmak mümkündür. Estetik bir görünüm için hem etkili içeriği hem de pratik kullanımı ile Pnkre kaş jeli çeşitlerini denemenin tam zamanı.

Pnkre markasının sizlere sunduğu kaş jeli çeşitlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir, dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun