Kozmela.com

RAY-BAN

Ray-Ban markasında 25 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Ray-Ban Gözlükleri

İlk güneş gözlüğü 1937 yılında çıkan marka çağdaş tasarımları ile günümüzün en popüler güneş gözlüğü markalarından bir tanesi haline gelmiştir. Ray-Ban kalitesini ispatlamış ve dünya genelinde yüzlerce ülkede ürünlerini tüketicilere güvenle sunan bir markadır. Her yaşa ve zevke hitap eden ürünleri ile Rayban ülkemizde de geniş bir kitle tarafından tercih edilmektedir. Birbirinden farklı tasarımları ile hem erkek hem de kadınların zevkine hitap eden Rayban günümüz trendlerine uygun güneş gözlükleri ile öne çıkmaktadır. 

Rayban Güneş Gözlüğü

Markanın kendisine has bir tasarım anlayışı vardır ve bu anlayış ile sektördeki trendlere de yön vermektedir. Markanın Wayfarer ve Aviator gibi gözlük tasarımları sadece bugün değil, geçmişten günümüze yıllardır popülerliğini korumaktadır. Markanın her kitleye hitap eden bir çizgisi bulunmaktadır. Ray-Ban; sade, klasik gözlük çeşitlerinin yanı sıra farklı zevklere hitap edebilecek, daha renkli, canlı modeller de üretmekte ve tüketicilerine sunmaktadır. 

Rayban markasının hem çocuklar hem gençler hem de yetişkinler için farklı tarzlarda ve tasarımlarda gözlük çeşitleri bulunmaktadır. Cesur renk ve tasarımlara sahip güneş gözlükleri klasik anlayışın dışına çıkmayı sevenlerin tercihi olmaktadır. Rayban gözlüklerini diğer markalardan ayıran en önemli özellik zamana meydan okuyan tasarımlara imza atmasıdır. Giyilen kıyafete uygun bir aksesuar olarak her daim şık bir çizgidedir. Ray-Ban gözlük çeşitleri teknolojinin de sağladığı imkânlarla son derece kaliteli malzemelerle üretilmektedir. Bu anlamda markayı tercih edenler yıllarca hiçbir sorun yaşamadan bu gözlükleri kullanabilmektedir. 

Rayban güneş gözlükleri şık tasarımı ile tarzı tamamlayan bir unsur olsa da onun güneşin zararlı UV ışınlarına karşı koruma sağladığını da unutmamak gerekiyor. Güneşli bir günde takılacak Rayban güneş gözlüğü hem gözlerinizi en iyi şekilde korur hem de tarzınızı tamamlamaya yardımcı olacaktır.  Gözlük camları ise renkli ya da koyu olmak üzere iki farklı camdan oluşmaktadır. Ultraviyole ışınlarının etkilerini en aza indirmeye yardımcı olan camlar özel olarak üretilmektedir. Çerçeveler ise kaliteli, sağlam malzemelerden üretilmiş olup dayanıklılığı testlerle sabitlenmiştir. 

Ray-ban gözlükler özel çerçeve ve camlarla üretilmektedir. Göz sağlığını korumakla beraber kişinin tarzını da en iyi şekilde yansıtması hedeflenerek tasarımlar geliştirilmektedir. Markanın ürettiği gözlüklerdeki özel camlar gözleri çeşitli enfeksiyon ve göz hastalıklarına karşı korumaya da yardımcı oluyor. Ultraviyole ışınlar hiçbir şekilde kaliteli camlardan sızmıyor ve gözlerde olumsuz bir etki bırakmıyor. Markanın tüm camları aynı hedefe yönelik üretildiğinden hangi modeli seçerseniz seçin aynı kalite ve güvenliği görebilirsiniz. 

Ray-Ban Kadın Gözlük

Kadınlar için özel olarak tasarlanan Rayban kadın gözlük çeşitleri her yılın trendlerine uygun renk ve modellerle tüketicilerin beğenisini kazanmaktadır. Farklı renkteki cam ve saplar kadınların kendi tarzına en uygun olanı bulmasını olanaklı hale getirmektedir. Kadınlar için aksesuarın kombine uygunluğu son derece önemlidir. Özellikle giyilen kıyafetin modeli ve rengine uygun olarak seçilecek güneş gözlüğü modelleri şıklığı tamamlama adına önemlidir. 

Rayban güneş gözlüğü modelleri kadınların sert, karakteristik kombinlerine uyumludur. Kedi, gözü, pilot, yuvarlak, oval çerçeveler ile kişinin kendi tarzını yakalamasına olanak sağlıyor. Kedi gözü (Cat eye) dediğimiz modeller ise kadınlar arasında yıllardır popülerliğini korumaktadır. Özel bir davette, buluşmada şıklığı daha da ön plana çıkaracak modellerin başında gelmektedir. Markanın gözlükleri hem orta hem de üst segmentte yer alır ve farklı beğenilere hitap eder. 

Ray-ban kadın gözlük modelleri koyu camlara sahip olabildiği gibi daha açık ve sade modellerle de kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Desenli modeller ise daha enerjik ve eğlenceli tarzı olan kadınlar için idealdir. Tercih edilecek Ray-ban güneş gözlüğü kombini en iyi şekilde tamamlayacaktır. Buradaki temel nokta trendlere uygun ve her zevke hitap eden gözlüklerin aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarından da kişiyi koruyor olmasıdır. Bu anlamda marka kalitesinden hiçbir şekilde taviz vermemektedir. 

Ray-ban Gözlük Erkek

Tıpkı kadınlarda olduğu gibi erkek rayban gözlük çeşitleri de her zevke hitap edecek yelpazeye sahiptir. İnce çerçeve sevenler için Rayban markasının ince zarif çerçeveli güneş gözlük çeşitleri mevcuttur. Bunun yanı sıra sap kısımlarının daha geniş ve gösterişli olmasını isteyenler için de erkek modeller mevcuttur. Açık tonlarda camların yanı sıra koyu renk camlar da bulunmaktadır. Yuvarlak, oval, pilot gibi seçenekler de yine erkek rayban güneş gözlüğü çeşitleri içerisinde yer almaktadır.

Ray ban markasının çocuklara yönelik gözleri güneşten koruyacak şık tasarımları da bulunmaktadır. Marka 7’den 77’ye herkese hitap ederek herkese bu şıklığı yaşama fırsatı vermektedir. Çocuklar için daha renkli, canlı modeller tercih edilebilir. Çocukların hassas gözlerini koruyacak nitelikteki camları ise kaliteden taviz vermeden imal edilmektedir. Ray-ban markasının giyim ve tarza uygun düşecek pek çok gözlük çeşidi bulunuyor. Arzu edilen kombine göre bir gözlük seçmek mümkündür. Markanın ürün yelpazesi çok geniş olduğundan hemen herkes kendisine uygun bir güneş gözlüğü tercih edebilmektedir.

Rayban güneş gözlüğü çeşitlerimizi sitemizde yakından inceleyebilir ve tarzınıza en uygun güneş gözlüğünü anında sipariş verebilirsiniz. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun